Prijava

Али зато викендом 7-8.
Колико пиви попијете док пишете дефку? :)

ево моје "које пиво" се завшило на 6-7 литара неам појма.

Kad se ne cuga, tj. običnim normalnim danom, 0-2.
Kad se zacuga do 5-6 velikih, sve preko toga bude mi loše. Evo sinoć, recimo, bilo je cuganje sa vukajlijašima, stukao sam jedno 5 velikih otprilike i da sam popio još koje ne bi valjalo.

У просеку просека, једно и по дневно.

Upravo. A kada se pije, pijem dok god ne nestane novaca i posle, ako neko obrće ture. Generalno, i dalje mislim da kad pijem samo pivo ne mogu da se napijem.

Радним даном просечно 38 а за викенд минимум 200 па док не ицедим цистерну.

ja u životu nisam popio alkohol ovako preko dana čisto da bi ga samo popio...dobro ne baš bukvalno nikad, al jako retko...
Piem samo kad izađem....
a ovako da ga pijem boli me kurac, nie lep okus nimalo, mnogo lepši okus mi ima neki ladan sok, sprajtić ili švepsić, uvek ću pre to da uzmem da pijem nego pivčugu

Dobro Renato. Poštujem i tvoje mišljenje. Ipak, iskren da budem, ne sjećam se kad sam popio neki sok u kafani, ili ispred biblioteke. Ne pijem pivo iz fazona, pijem zato što ga volim, i definitivno je moj izbor broj 1 kada je u pitanju osvježenje. Ako nema piva pijem običnu vodu.

Bar jednu dnevno, do sada, kada sjednem s nekim skoro uvijek pivo pijem, ali kada se tome pridoda bar-jednom-sedmicno-dnevno-opijanje onda 2-3 u prosjeku.

Нема ништа лепше него декнути пиву испред радње.

Ja ne pijem dnevno vec dva dan pijem i varim a druga dva dana sa opravljam i spavam...

Волим да пијем пиво, али алкохол генерално не конзумирам ван неких манифестација (рођендани, свадбе, празници), у суштини кад нисам сам тада пијем, другачије не могу. Мада када су врућине овакве, сасвим лепо легне, јуче сам попио пиво да угасим жеђ јер ми је од сока и воде било мука, буквално... вопс супер повадио ситуацију. Иначе када бих пио 5,6 дневно, вероватно бих био неупотребљив у току дана.

Samo vikendom po 3-4. U Pragu sam pio oko 14-15 na dan, doduse u 3 smene...