Prijava

kao sto primecujete poslednjih dana zbog povecane posete sajt ume da uspori. veceras cu da nadogradim hardver kako bih privremeno pokusao da resim problem. ocekujte probleme u radu sajta u narednih sat - dva.

gotovo. valjda ce sada bolje da radi. za vikend cu jos da probam da ubrzam stvari.

hehe ne znam ko je obrisao, ali duke nukem je ovde predložio da uvedem reklame :) gotovo, video sam, vraćam ih :)

Ja već pomislio da nešto nije u redu sa mnom :)

:D
pomislio sam da si poceo da pises odg, ja sam obrisao...
ne, ozbiljno uvedi reklame, pa ulozi kintu u hardver. poslednjih nekoliko dana su bili agonija.

morace nesto na tu temu, troskovi vec postaju veliki... ali bicu obziran ne brinite, ja prvi mrzim sajt krcat reklamama.

imas dooooosta prostora sa strane, da mi je od odma bilo sumnjivo.
aj ne foliraj nas sad da nisi planirao da tu malo po malo ide 999999 visitor i slicne reklame :)

fala bogu. evo i ovo usporenje sam iscenirao :)

ma znao sam ja to.
i ono prozorce, sa reklamom sto te prati ima da stavis, garantujem.

mada, za racun sajta bi istrpeo.
cak cu i redovno da klikcem na reklame, evo.

ma ima da namestim da vukajlija izgovara reklame za prašak kao na radiju "tvoje belo nije belo kao moja brada"

I ono msn-notifikejšn prozorče u donjem desnom uglu za web cam hot čet. :)

ha! e taj može! :)

хахахахаха. одлична идеја.

tuljani, hoću ja besplatnu reklamu. :D

Znači, Djuk je predložio da se vrate reklame... Glupo, vrlo. Ali je posle toga načinio pametnu stvar - poša' je sa sajta. Esholčina.

Ja sam ipak za to da se zajebu reklame, a da sajt bude održavan parama od korisnika (po sistemu "kol'ko ko da"). Otvori Kaizen žiro račun, pa ako pobjegne u Grčku s našim parama, jebiga, ako ne ne jebiga i kraj.

realno.

onaj ko da prilog dobije neke beneficije, tipa može da edituje sopsvene definicije etc.

Vidiš Surovi, ja ipak ne bi to uveo. Ovako, 5 eura mjesečno nisu nikakve pare, to ti je da odvajaš po nešto manje od 0.17 centi svaki dan. Onda, s tim parama bi sajt bolje i brže radio, a što pretekne, to ide Kaizenu, to bi mu bila neka vrsta plate zato što održava sajt i poboljšava ga. Sad, plaćao bi ko bi htio (znači niko nije obavezan da išta priloži) a smatram bi se od nas trenutno 16161 korisnika, našlo dovoljno dosta da to i uspijemo.

A to za beneficije Surovi, nemam ništa protiv toga, ali mene lično to ne treba.

Evo ja mogu da budem marketing menadzer sajta ( vec sam se istrenirao kao marketing menadzer sopstvenih definicija ) i da 16161 korisnika povecam na 25000 ! zauzvrat sitnica - da deda vuki (logou vukajlije) na čelu bude istetoviran link koji vodi automatskom davanju pluseva svim mojim definicijama.

limoseša loma
:)

Nije lose to za ziro racun...