Prijava

Šta bi ste zabranili - omogućili da posedujete državu?

U mojoj državi neće biti ženskih vozača, na fakultetu će moći da se puši, i biće jedan bordelčić za opuštanje.

I nema ograničenja na putu Šabac - Loznica.

Ја бих увео обавезан предмет који би се звао ЈЕБАЊЕ!

Реко би "е овако, ја ћу сад редом да кренем по кућама и има свакој женскињи дутерам и направим сина јунака!1" опаааа

I uveo bih cenovnik sveštenicima. A u kurac da ja crvenim za 200 dinara, da li je to "koliko misliš da treba".

U mojoj državi bi bila zabranjena upotreba bilo kog jezika osim srpskog i bilo kojeg pisma osim ćirilice. Svi koji imaju dokaz da ne poznaju jedno od ta dva morali bi da vode službenog prevodioca sa sobom i ne bi smeli da vrše bilo kakvu javnu ili pravnu funkciju u državi.

Ја би у мојој увео ценовник исто, по принципу даш колко кажем, иљаду евра да улетим на Жеремијеву дојаву!

Prodo bi državu.

Ја би опљачкао овај народ...

U mojoj državi bi bila zabranjena upotreba bilo kog jezika osim srpskog i bilo kojeg pisma osim ćirilice. Svi koji imaju dokaz da ne poznaju jedno od ta dva morali bi da vode službenog prevodioca sa sobom i ne bi smeli da vrše bilo kakvu javnu ili pravnu funkciju u državi.

+1

Oduševio sam se u Ukrajini kad sam video Mekdonalds da je napisano na ćirilici.

Zabranio bih Grand, i fudbal. Sve pare u košarku, vaterpolo i odbojku. I teniis jebeni bi zabranio.

u mojoj državi neće biti gladnih, steroidima i koncentratom ću je nakljukati industrijom i neće biti nijednog sveštenika izvan zatvorskih rešetaka i radnih akcija u sibiru

http://the-war-diaries.com/wp-content/uploads/2009/10/P1010027.JPG

u mojoj državi bi zakonom bilo zabranjeno da muškarac plaća piće devojkama, nego bi bilo normalno da to one rade nama ko što je sad normalno da mi njima. Uglavnom svi zakoni bi mi se svodili na pišanje po ženskom rodu.
I nijedna devojčica ne bi mogla da upiše srednju školu ukoliko je nevina i u puža golaća i u senfaru. Nači taj neki rad.

И још нешто. Покренуо би програм за прављење шатлова и ласнирање ракета у свемир, и у једном шатлу би ставио голуба и завезао му мини тениски рекет за Ногицу и мини тениску лоптицу за рекетић и у сонди спустио на Месец и на државној телевизији објавио ударну вест : " ЂОЛУБ ЂОВЧИ, МЕСЕЧЕ ЂОВАК ТЕ ПОСЕДУЈЕ!1 РОДИЈО!11" И онда сишо са власти и пустио наследнике да се јебу са враћањем зилионских дугова.

Ја бих опорезивао ружне сисе. И сходно томе, давао пореске олакшице за лепе.

u mojoj državi ceniće se i male dojke! jer su simpa!

Dinkića bih postavio za baba seru u nekoj vukojebini, tipa Subotica.

sve što nije dobra pička bilo bi diskriminisano to se podrazumeva...
edit: dobro, i sad su žgabori diskriminisani, al kod mene bi to bilo u fulu

U mojoj državi bi bila zabranjena upotreba bilo kog jezika osim srpskog i bilo kojeg pisma osim ćirilice. Svi koji imaju dokaz da ne poznaju jedno od ta dva morali bi da vode službenog prevodioca sa sobom i ne bi smeli da vrše bilo kakvu javnu ili pravnu funkciju u državi.

Prvi si prekrsio ovu zabranu napisavsi post latinicom. :)

Одвојио би децу од родитеља, одредио би тачно предвиђено време за парење, одузео би људима личну имовину, ограничио би број кућа на 5040 ..... и много шта још ал имам неки осечај да ме неко предухитрио!

Klonirao bi Dačića i onda bi on i Vuk igrali u ateljeu 212 vuka i tri prasića
Otpustio sve ostale

JHHAHAHAHAHHHAHAHHAHh