Prijava

Eto teme :) 'ajde sada :)))
Puzzlefox, ti si kralj. :)

Evo, da skrpim početak od definicija.
Počneš da pričaš nešto deseto i onda im reci kako ta tema ionako samo smara pa bolje da pričaš o globalnom zagrijavanju. Onda napričaj kako je to zapravo dobra stvar i kako je to da loše utiče na zemlju samo propaganda zapada da bi se osiromašile ostale zemlje.
Samo normalno, ne to sve u 5 rečenica, moraš malo da razradiš. Ako mi pa'ne nešto napamet dodaću kasnije.

Taj fazon. Sutra ću da uhvatim da pišem nešto :) Čisto da vidim kako će to da ispadne :)))

Ne zaboravi da posereš političare maksimalno. Sve odreda. Domaća publika svršava na te stvari.
I negdje bih ubacio u tekstu da kažeš nešto tipa: "Ljudi, pa to je mnogo dobra stvar, ja bih napravio reklamu koja propagira globalno zagrijavanje i na kraju da Bata Živojinović kaže: "Kad vam Bata kaže!" (Naravno da se to malo preformuliše, tu mo'š i Kineze spomenuti jer oni svršavaju na njega (Nešto tipa kako bi se oni maksimalno priključili globalnom zagrijavanju)).
Glava mi puca jer sam od 11 sati ispod klime pa ne mogu baš najbolje da razmišljam, ali postuj nešto kad napišeš pa ćemo viđet'.

Brate, ti si mi dao savršenu ideju. Stvarno si carina, ne mogu da verujem ! :))

imaju temu, kako nemaju...

mislim, ima onih koji pricaju zbrda zdola, ali meni je to mnogo glupo...

si gledao Lanetov Kabare?...

ili ona tri ludaka, uvek zakacim samo jednog...on prica o seksu i razlikama izmedju muskog i zenskog poimanja seksa...

uglavnom mora da ima srz neku, bar ja mislim...glupo je pricati gomilu viceva koji nemaju veze jedni s drugim...pricas o romima pa onda o jevrejima...mada njih povezuje Hitler...al recimo o jajima i zenama...a i to ima veze...

sta znam, mislim da treba da ima neku sustinu oko koje se vodi prica...

uglavnom mora da ima srz neku, bar ja mislim...glupo je pricati gomilu viceva koji nemaju veze jedni s drugim...pricas o romima pa onda o jevrejima...mada njih povezuje Hitler...al recimo o jajima i zenama...a i to ima veze...

sta znam, mislim da treba da ima neku sustinu oko koje se vodi prica...

+1

Samo pazi da ne zvuči kursadžijski i biće dobro lol.

sta znam, mislim da treba da ima neku sustinu oko koje se vodi prica...

Normalna stvar :) Zato i pokušavam nešto da napišem, temu smo našli, sad samo lepo to da se ispiše, i realizuje. BIće ovo kulj! :)

Mislim da je promena glasa tokom interpretacije kul stvar, ako se uradi u pravo vreme. M?

Može recimo, nešto o botaničarima pa vezano za njihova sađenja drveća na zgradama, obavezno nešto aktuelno pa nakarikiraš ili o babama i dedama, to ima bezbroj priča i uvek su prihvatljive.

Može recimo, nešto o botaničarima pa vezano za njihova sađenja drveća na zgradama, obavezno nešto aktuelno pa nakarikiraš ili o babama i dedama, to ima bezbroj priča i uvek su prihvatljive.

Ima pun kurac stvari. Hvala na predlogu!
Videćemo da sve spojimo u jedno, da radim sa prelazima. Napravićemo već nešto, i onda vam ovde okačim snimak da vidite kako izgleda interpretacija tooga :))

Mislim da je promena glasa tokom interpretacije kul stvar, ako se uradi u pravo vreme. M?

Možeš i cijelu da probaš da imitiraš nekoga kad ga kvazicitiraš. Ono tipa skineš glas nekog političara i kažeš šta bi on rekao da ga pitaju nešto.

Možeš i cijelu da probaš da imitiraš nekoga kad ga kvazicitiraš. Ono tipa skineš glas nekog političara i kažeš šta bi on rekao da ga pitaju nešto.

DA DA DA DA DA !!!!1
To je to !

Khm, Drugarice i drugovi... :D

Млатафако, кад неко оће да иде из земље кажи му, шта је пичко, гласао си за Вучића па сад бежиш?

e,jbg,nije to ta tema na koju mislio sam,sad vidim,nacu cu je i prebacicu post tamo

nije arfen nekropostovao,ja sam,pomesao sam teme,pa obrisao post ovde i tamo prebacil