Prijava

Није ништа у вези посла.

Занима ме колико просечно новца вам је потребно да прегурате дан.

И за шта вам све треба.

Мени иде нешто типа:

1. Пљуге
2. Гориво (једном у 3 дана сипам)
3. Неки брзински хас кад си негде у обавезама.
4. Наравно, вутра.
5. Остале потрепштине (сок, вода, жваке, курци палци)

Мени то скоро сваки дан изађе отприлике сомун два динара.

1. Pljuge. (320 kinti)
2. Busplus do šljake (120 kinti)
E sad, doručkujem kući čim se ujutru probudim, pa ne klopam na poslu.
3. Neka voda, onako kada idem na basket, a idem skoro svaki dan.
To su onako tri osnovne stvari. Uvek uleti još nešto. U principu soma dnevno za bleju nekako ode uvek.

U principu soma dnevno za bleju nekako ode uvek.

Мени је невероватно да не могу да прегурам дан са мање од сома динара.

Prakticno nista, ako ne racunamo izlazak. Jedem kuci, ne pusim, blizu sam pa idem peske, nemam neke posebne prohteve i takoooo...Mislim, potrosim ja realno nesto, jer ne jedem ni kuci za dzaba, i to se placa, ali ovako mi novac u gotovom apsolutno nije potreban. Dobro, mozda 200dindzi sedmicno za kredit.

У да јбт, кредит сам заборавио..
Све мање паре, а све већи трошкови.

Како је могуће?

5 maraka dnevno najmanje. To vam ga je 250 dinara.

Inflacija, dinar je u kurcu, cene se povećavaju, a plate su iste ili čak manje.

Цене у данашње време су као курчеви на лето

Никако да се спусте, само расту.

0. Izdržavaju me roditelji i tako će da ostane do kraja života. Njihovog života. A onda ću da se preselim ispod mosta i oralno zadovoljavam muškarce za kesicu heroina.

Hvala bogu pa nepušim i nepijem pa za to ne odvajam novac ali i ovako jedva preživljavam .. zamisli i da pušim i da pijem kafu,a jooooj
sve u svemu MNOGO SAM BOLJE ŽIVEO od 1998 do 2004,a onda je sve krenulo ko uz ku**c.

0. Izdržavaju me roditelji i tako će da ostane do kraja života.

Значи, паразит који просипа квазипамет по нету, или?

Ima troškova, nije da nema, srećom imam lepe navike vezano za ishranu, najedem se ko svinja čim ustanem i onda mogu da ne jedem do nekih 5-6 popodne. Bolje nego da obijam pultove po pekarama. Ne pušim, žvake sam ostavio, i ne vozim tako da ni na čorbu ne odlazi, ajd recimo ovako:

- Doručak zna da bude i ostatak jučerašnjeg ručka ili neka jaja, sir, povrće ili slično, ajd recimo u vr' glave 200din konvertovano.
- 100 din za neku vodu ili sok tokom dana.
- 1/30 cene mesečne busplus karte izađe 100din.
- Na materijal za ručak retko ode više od 500din.
- Koja kinta za večernje pivce, ne svaki dan.
- Ne volim nešto da telefoniram pa teram prepaid, prosečno pošaljem desetak poruka tokom dana, neće se telekonj od mene leba najesti.

Tako nešto izađe oko iljadarke u proseku, nekad više, nekad manje. Neočekivani troškovi su druga priča.

- Цигаре, 5 европских, мајку им јебем капиталистичку.

- Кафа, 90 центи, макар једна дневно

- Гориво ме не кошта пуно јер возим мотор који троши нешто ситно, цирка 15 еура на десетак дана, мање више. А и идем свуда по граду бајсом или пешака јер се све близу.

- Прехрањујем се кући и хвала богу, колико једем не би ми помогло два посла да имам зло ло ло.

Хм, и није ово лоше, ал' што онда немам пара јебему матер? Где су који курац, опет неа динар да, укурац.

Jbg, ne mogu tako da računam...Gde su struja, net, telefoni, kablovska, infostan?
Sve u svemu, na kraju meseca sam uvek na tankoj liniji do dozvoljenog minusa :)

Debeli, kakve su to cigare za 600 dinara?

Debeli, kakve su to cigare za 600 dinara?

Pa jevropske.
Ja uglavnom tučem lovu na cigare, 1 kafu dnevno i povremeno neko cuganje.

Црвени марблоро папете.
У праву је НатНат, треба да се урачуна све јер и акда блејиш код куће опет трошиш на свашта, који депрес од теме јеботе.

Dnevno potrošim oko sedamdeset centi. I ne treba mi više.

Gde su struja, net, telefoni, kablovska, infostan?

Račune se niko od nas ne usudi da stavi, ispalo bi da nam se pare u džepu prcaju ko zečići jer trošimo više nego zarađujemo.

Upravo sam danas otvorio sanduče, jebem ih u usta. Bio nešto dobro raspoložen bez razloga pa da udarim balans... 'čašu meda još niko ne ispi', i tako dalje.

Ako batalite cigare, kafu, vodu možete da uštedite...jebem li ga koliko, uglavnom probajte jedan mesec.