Prijava

2004 - порази СЦГ:

6:0 - Аргентина
5:1 - Аустралија
3:2 - Тунис

3:2 - Тунис

Ovo je ono kad su tunižani par puta šutirali jedan penal.

Ma bili smo u grupi sa argentinom, obalom i kengurima, izgubili 2:0 od gučosa i 4:2 od obale i nerešeno sa australijom.

Ја стварно не знам на шта ти мислиш, а ево и доказ за ово што сам рекао:

http://en.wikipedia.org/wiki/Football_at_the_2004_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_tournament

Mislio je covek na OI 2008.

Е то стоји, сад сам провјерио.

Izgubise Spanci od Dzaponerosa 1-0. Ipak nije to to bez Cavija i Inijeste. Sad mogu samo digraju tika-tuki.

Jel ovo igraju mladi ili seniori?

Igraju u23 igraci, s tim sto mogu 3 starija igraca.

Aha. Hvala na infu :)

Titanijume čoveče, pa bile su još jedne olimpijske igre posle tih, šta si zapeo za atinu 2004. Kina pobedila spaniju, super, vrh turnir.

gledam Brazil na netu, jedna ozbiljna sprdnjica sa Egiptom...

Titanijume čoveče, pa bile su još jedne olimpijske igre posle tih, šta si zapeo za atinu 2004. Kina pobedila spaniju, super, vrh turnir.

Не пуцај, предајем се!

Шалим се, нешто се никако не сјећам фудбала из Пекинга. Док нијесам консултовао википедију, нијесам ни знао да је Србија учествовала, живота ми. Праштај на необавјештености :)

Како се не сећаш најблиставијих тренутака у каријери Миљана Мрдаковића? :Д

Како се не сећаш најблиставијих тренутака у каријери Миљана Мрдаковића?

:консултује википедију:

Нађох, у питању је узданица ФК Ђиангсу Сејнти. Опак неки децхко, а?

Ма није ни чудо што не знаш. Катастрофа од тима тадашњег, ја нисам 'тео ни да гледам. Једино се сећам да је Стојке одбранио 2 пенала Аргентинцима, а то сам вид'о на дневнику.

ЕДИТ: Покупили човека, јер је била нека фрка са играчима, није им'о ко да игра, а он ту у Кини и ето. :Д

Ево читам састав, изузев Коларова, нико касније никакву битнију каријеру није направио.

Рајан Гигс је постао најстарији стрелац Олимпијског фудбала! Свака част!

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/07/30/article-2180827-14481B04000005DC-715_634x421.jpg

Један од најбољих свих времена, ванвременски фудбалер!