Prijava

Svi smo to radili, navedite nadimke, ali i ono mnogo zanimljivije, pozadinu nastanka toga nadimka, kratka pričica neka.

Mojnete osam tema o jednoj te istoj.

Ме$о, зови Јелену.

Krofna - profesorka hemije
Trofazna - profesorka mašinskih elemenata.

Neće da se javi.

nisam znao da je bilo vako nesto, neka neki mod onda zakljuca ovo i ostavi link ove iste teme od prije.

nemam vremena da tražim po forumu, a nisam upoznat sa sličnom temom - budite tako dobri pa mi okačite link, a ja ću zatvoriti ovu...

mlatafaka
Krofna - profesorka hemije

Isto i kod mene u osnovnoj

Nema ista, ne da ja znam, ali sličnih ima masu, od one najsmešniji nadimci do izvale vas i vaših ortaka i sl., sve to može i treba da bude jedna tema a ne ovako da se gomila na ionako pregomilani forum.

Ma, meni najmanji problem da zatvorim, ali kad nemam link onda pojedinci ostavljaju komentare tipa "moderatori zatvaraju teme kako im se ćefne"...

Фиока - професорка инглиша због избачене доње вилице.
Круела - професорка руског, мало косе црно мало седо, зла до бола лебтејебо.
Латињара - професорка латинског.
Процесор - информатичар.
Роспија - разредна у основној.

zaj fioka je prejak :D, daj ne zezaj da si i ti imao ruski u srednjoj.

ma brus nije frka, dok ne neko ne nadje koristicemo ovu.

nastavnik biologije kod nas je bio Pikaču, bio je nizak skroz, veoma cesto nosio jednu zutu bundu koja mu je bila do koljena, i jos bio crvenkast u licu na obrazima, volio da popije :)

Čkalja - jer je lik ličio na filmskog Čkalju, neuhranjenog doduše
Bućko - pojma nemam, al bio je malo fiju-fiju lik i pljuvao je dok priča, trebao ti je kišobran dok pričaš s njim
Hatka - tako se žena prezivala, a pjesma je glasila "Marko (ili neko drugo, bilo koje ime školskog druga) patak dobio zadatak da poljubi Hatku u guzicu slatku!"

Ne služi me pamćenje baš, a inače bi bilo još. Valjda. Ne znam, rekoh da me pamćenje ne služi!

Beki, profesor francuskog.

Plačko - šmrckao je bar deset puta u minuti
Čuđo - ne znam što smo ga tako zvali, al meni bilo smešno
Bata Kameni - profesor programiranja, ne znam što smo ga tako zvali, takođe. Jedan ortak mu sa ekskurzije doneo kamen sa Meteora, on se oduševio.
Ćure - razredni, prof. fizičkog iz osnovne. Nem pojma što ga tako zovu, to mu nadimak ceo život
Pomorandža - prof. biologije iz osnovne, furala nadžarastu kosu

ima još neki, jebem li ga sad da se setim

Zglavkar- profesor biologije
Seksić- profesor odbrane i zaštite, ševac...
Žirafa- profesorica engleskog, zbog visine