Prijava

Mogao sam taksijem ceo mesec ići na jebeni posao, al ne! Treba prošetati, levo desno kad prelaziš put, ko još gleda semafor! Kad ko uzkurac prilazi mi neki lik, pokazuje značku i kaže "dobar nad gospodine"! Pu! Jebo ti gospodin mater, i tebi i sebi!

Kakva su vaša iskustva sa plavim drugarima i koliko ste im novaca dali?

Pandurska država vs Nemanja:
5000 - za 61km/h
5000 - peške na crveno
i nikada nisu navatali šabane što su nas polomili u centru ns-a, a ceo grad "pod kamerama"
duvao sam neki dan, a popio 5 piva i bilo je "Nema alkohola"
tako da je 3:1 za plave

ps. sudim se trenutno za neku žurku na kojoj su mi prikačili 3 neka sranja, možda i povedem :D

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5055546_460s_v1.jpg

Pa to je kad si u NS. Kod nas, u Beograd, ja predjem na crveno ispred pandura, a on ni ne trepne. Glavni grad, bato!

Imam sreće kad su te stvari u pitanju. Jednostavno, kad sam pijan, pripit odnsno, ne zaustavljaju me, jednostavno kad prođem u takvom stanju lolo, ne mašu onom palicom da stanem, sreća sreća!
a zaustavljali me par puta, trezvenog, il napušenog, sve kul, čista rutina.
nisam im nikad ništa platio, al moj ćale....eh. on je maler što se tiče tih stvari.

Mene 7 puta zaustavila policija, svaki put sve uredno, vozačka, lična, sve. 3 puta sam duvao, sve manje od 0.4, pa ništa

Mom ortaku u centru Beograda 9000 zbog prelaska na crveno i slušalica u ušima pa ti vidi. Kad mi je to reko počeo sam da pazim uvek, ko zna gde se kriju sve im jebem!

ne rise kamni?
jebote, drago mi je što sam provincijalac lolo, ovde ne znam dal nekog kaznili zbog toga.

Ne zaustavljaju me prečesto. Jednom sam platio 25 evra za nedavanje žmigavca. Duvao nisam nikad, mada bih volio da probam.

1) u 3 ujutru mislim, zive duse nema na ulici, preso sam na zuto/crveno, pandur mi napise kaznu, ja potpisem (nisam ni znao tad u 19-20 god), stigne kazna, ja platim.
Nije nesto velika bila

2) Kad sam iso na fakultet, mislim 3. 4. god. Prodjem ti ja lepo na zeleno, zaustavlja me pandur (Leskovcanin). Kaze da sam prosao na cisto crveno. Kazem mu da nisam, a on pise kaznu. Ustvari ne da pise, nego u popunjenu vec kaznu za crveno upisa moje podatke. Ja ga pitam kako bre ispisa ovo sve za 10 sec? On kaze brzo pisem evo potpisi ovde. Ja kazem necu. On kaze jel imas komentara, Ja mu reko da upise da sam proso na zeleno.

Sudija me pustio bez opomene i upisivanja (iako bi mi to bilo drugi put), kaze da tog dana na toj raskrsnici u kratkom periodu kaznjeno previse ljudi da bi sve bilo ok (svi bili poslati taj dan kod njega). Razuman neki covek bio.

Dva puta prekoračenje brzine i to oba puta jebenih 61-62 km/h, ukupno 90 maraka. Jednom se žrtvovao za brata kad su ga slikali da je prošao kroz crveno, čini mi se 50 maraka. I sad u subotu dadoh panduru ispod ruke 20 maraka, nisam imao trougao (ni sad ne znam gdje je nestao)... Za 10ak godina vožnje i nije loše. Nikad nisam duvao u ono govno, a pripit prolazio kraj njih hiljadu puta.

jebote, toliko kazni a budžet prazan i država propada... nešto tu (kao i uvek) ne štima!

jebote, toliko kazni a budžet prazan i država propada... nešto tu (kao i uvek) ne štima!

Možda je stvar u ovome

Pauk. To je ono što najviše boli. A i ne može da se smuva. Bar ja ne mogu. Platiš i psuješ.
Rekord : dva odnošenja u toku jedne nedelje.

Sećam se jednog debila, jedva da smo prekoračili brzinu (ispred Pančeva). Lepo smo mu ponudili lovu. Ne, on je pošten. U redu. Onda je postao i bezobrazan. Psovala sam ga prvo ja, potom muž, a onda i deca. Uh, kako je to bilo slatko.
A bilo je i finih policajaca. Nekom trepneš pa te pusti, nekom umesto veće platiš manju kaznu (bez priznanice, obično za nevezivanje pojaseva). Al' to je bilo odavno.

Poslednji kontakt. Nisam propustila pešaka. To je ultravisoka kazna. On iz mojih dokumenata vidi da smo iz istog kraja...o, kakve sreće!!!!

Полиција има те дане кад мора да наплаћује свој посао, отприлике слушао сам да цео један месец пуштају људе који направе мањи прекршај, ал' зато задњи дан ватају свакокога кога стигну јер јел' те мора да се види да раде нешто - ко сваки други посао.

И мене наватавили нешто код Дедиња, ал' тад сам почињао да возим па још нисам знао да добро да контролишем волан па се чинило људима ко да возим пијан.

Evo za ovih godinu i po dana vozačkog iskustva, zaustavljali su me nekih 5-6 puta, sve rutinska kontrola, par puta nisam imao saobraćajnu, uzeo auto od starog, nisam mu je tražio. Ali jebiga, Trebinje mali grad, svako svakoga zna, još se potrefili Trebinjci policajci, pa me pustili. Jesu me jednom u Bg zaustavili kad sam vozio rođaka da pokupi službeno auto, zaboravio svjetla da upalim, malo mi je zasr'o tu, ali me pustio na kraju. Sve u svemu, još dinara uplatio državi nisam što se tiče toga.

Ovo što kaže gospođa Majav, on kad čvrsto odluči da ti uzme pare, ima da ih pljuneš pa makar i zbog nedostajuće zihernadle u prvoj pomoći. Prije par godina im je bila fora da ti zaviruju ispod haube iako pojma nisu imali šta tu treba da gledaju. Oću da kažem još i ovo, žene neuporedivo bolje prolaze u neposrednom kontaktu sa saobraćajcima, bio sam nebrojeno puta prisutan kad se ženskoj osobi opraštaju teški prekršaji (vožnja 130 na ograničenju 60, vidna alkoholisanost i sl...). Pa zar stvarno misliš da ćeš jebati plavi momče?!

EDIT: Ovo s početka je ipak rekao Triša, izvin'te.

sto se tice žena, jutros kad su me iscimali, 30 sekundi posle mene, isto na crveno, prelazi neka utegnuta ribaja sa sisama u fulu, ovaj kaže kolegi "pogle mačku što prelazi" jebiga mladi neki bili, vole pičoku
a ja ni pičoke ni siseta neam

Mom ortaku u centru Beograda 9000 zbog prelaska na crveno i slušalica u ušima pa ti vidi.

Izvini, malo je 9.000. Zamisli da je na njega takvog naleteo neki bizniser iza ćoška i to baš u momentu dok je zauzet važnim i neizbežnim telefonskim razgovorom, toliko zauzet da nema kad da obraća pažnju na slučajne prolaznike...
Stvarno, ali stvarno ne treba neke stvari prizivati.

Jebiga, moraš prvo semafor da gledaš pa tek onda majmune koji bi da pređu preko crvenog u nameri da te pregaze na pešačkom. Nisu me plavi nijednom zaustavili da mi naplate kaznu, možda zato što sam izuzetno pažljiva.

Nisam nešto mnogo najebavo od policije u saobraćaju.
1) Jednom 10 maraka dok je bog odo zemljom za osvjetljenje zadnje tablice
2) Jednom trideset u Šamcu. Pisao mi pojas, a ja napravio prekršajčinu. Nisam stao na stop na raskrsnici, a svi imali prednost u odnosu na mene. Još sam bio sa nekim BMW -om (prvi put sjeo u njega) pa mi se učinilo da idem polako, a ja propičio jedno 70. Idem ja tako posle raskrsnice 100 i naiđem na kolonu iza nekog kamiona. Gledam u retrovizor, vidim policajce u autu isturili lizalicu kroz prozor i obilaze na punoj sve redom, sklanjaju se ljudi u stranu. Ajd reko da se sklonim i ja, kad oni majstori napraviše pred mojim autom policajku, ko da je potera krute jebo. Posle sam KUMEĆI I MOLEĆI spustio na ovih 30.
3) Jednom sam duvao. Kumio sam i molio da ne idem, davo pare, ali jok, pošten neki. Naduvam ja 0.29, a kod nas dozvoljeno 0.3. On se pravo sjebo. Ipak, da je bio malo pametniji, provjerio bi saobraćajnu detaljno, pošto je,službeni reno klio, koji sam tad vozio bio registrovan kao teretno vozilo, a za teretna je dozvoljeno 0.0.
4) Jednom sam išao iz grada kući. Ne sjećam se svih detalja. Znam da sam vozio malo trotoarom, malo cestom, ustavio me policajac. Sjećam se ko kroz maglu da se smijao ko ludak. Čak mi se čini da je zaustavio saobraćaj da ja polako nastavim. Kad sam se ujutro probudio falilo mi je 50 maraka. E sad, da li sam njemu dao, ili sam potrošio u gradu ni dan danas ne znam.

Možda ste zajedno potrošili.