Prijava

U proteklih godinu dana primetio sam da nisam normalan i to zbog nekoliko razloga:
1) kad god cujem neku frazu ili novi sleng (koliko god da sam pod uticajem cuge ili neceg drugog i gde god da se nalazim npr. ovaj poster koji sam postavio posle neke jebacine (na koji nemojte lupati nista jer ga nisam okacio zbog reklame), odma vadim neku aparaturu za pisanje, jer sto se odma ne zapise, odma se zaboravi i onda u dogledno vreme, postavljam zapisano kao nenormalan
2) razmisljam i racunam kada je to dogledno vreme (po nekim proracunima najbolje je oko 3 sata jer tada do nekih 9-10 stoji na prvoj strani)
3) kad neko postavi poster koji sam video pre 45 godina, lupam plag i - i nekom nenormalnom logikom pronalazim originalni
primer 1
primer 2

da li se slicno desava i drugima ili treba da zatrazim profesionalu pomoc pri lecenju glave? :D

Ja se priženio ovde.

Najjače. :D

Ja se priženio ovde.

ako ovako nastavim ja ću se razvedem

ako ovako nastavim ja ću se razvedem

a ja mislio da imam problem...

Džoni, kad će svadba? :)

Ja se priženio ovde.

Evo, već imamo jedan loš uticaj.

Пис'о сам ја нешто о томе. У сваком случају за лудару.

Džoni, kad će svadba? :)

Uskoro. Biće tema na forumu o tome lololo

Evo, već imamo jedan loš uticaj.

Ali međusoban, tako da dva minusa daju plus.

au brate senzora... to je to

Ooo, lepo, lepo :)) Treba skupljati pare za poklon :))

Treba skupljati pare za poklon

Ne dam poklon! Al' ima celu noć da držim muziku! OPAAA!

НИЈЕ ЖИВОТ ТРЕЋА СМЕНА!

Od studenta će ići studentski poklon. Boca pelinkovca, kako dolikuje mladencima. :)

Ja danas imam slobodan dan i ceo dan sam na Vukajliji, nikako da mi dosadi. Lepo je hteo Kostić da mi banuje sva tri naloga ja nisam znao to da cenim.

A to za zapisivanje, svaki iole ozbiljan autor mora da zapisuje ono što čuje, nema šanse sjetit' se kasnije. Evo ja npr, jutros u čitaonici mi dođe u glavu odličan kratež, pošto sam se zadnjih dana na njih orijentisao, ne zapisah ga i gotovo.

Evo ja npr, jutros u čitaonici mi dođe u glavu odličan kratež, pošto sam se zadnjih dana na njih orijentisao, ne zapisah ga i gotovo.

Da nije možda "Doš'o mi kratež u čitaonicu - Dolazak lika sa skraćenom puškom u čitaonicu" :)))

Hahahahaha jebote! :D