Prijava

Контам да је негде између 300 и 500 динара ако је товја мајица, или негде око 800-1000 ако је њиова...

hladan krompir, ja sam preko creative shop-a uradio duks, ali nisam nešto zadovoljan jer taj deo majice ne bude fleksibilan i presijava se, ako radite već tu onda nemojte velika slika da bude, ja se sjebah pa takvu stavih..

L@ki, ja sam duks platio 2000, ali sve ti zavisi da li stavljaš tekst, koliko teksta, kolika je slika, da li uzimaš neku jeftiniju ili skuplju majicu, ili trenerku, il' šta već, može i dobro da se prođe.

Edit: na creative shopu njihova najjeftinija majica je 500 din, plus slika najmanje 300...

Ови из Врапца немају свој сајт?

Последњи пут кад сам био у Врапцу, цео посао су чиниле две бабе у подруму. Мада су добро одрадиле посао, две мајце имам и обе су сасвим добро издржале, мада их јесам штедео, не могу да кажем.

Врабац, чини ми се да је то зато што има више типова штампе. Ја имам две са неком врстом штампе где ти практично налепе нешто као пластику, и кроз то не иде ваздух и грозно је, а имам и једну где је штампа неки плотер, тако ваљда зову, и сасвим је нормално наштампано, пролази ваздух и траје већ доста дуго.

hladan, pa za tu plastiku i kažem mamu im, jer sam se sjeb'o trebo sam im reći koji kurac da koriste..

Је л' перете те мајице оно стандардно са "шареним" вешом на 40 степени? Ил' како?

Беле са белим, ове друге "на руке". Кажу да може нормално, ал' се не зајебавам, ипак су то најскупље мајице које имам. лолол

Највише ме занима да ли беле мајице са неким колор-принтом (нека слика) смеју да се стандардно перу у машини са осталим белим вешом (то подразумева 90 степени), менсчини да би то сјебало принт после првог прања...

Da objasnim, ako ti nije daleko prošetaj do ove radnje u zemunu pa pitaj.
psiho.rs

Mi smo tamo radili neke dresove, ne majice, ali su do jaja ispali. A što se tiče štamparija, taj vrabac je ok, i na stadionu Tašmajdan ima jedan matori što radi. Ništa mi se sa te majice nije spralo, i idalje je kao kad sam štampao.

Назив радње улива поверење, лоло.

A tek logo da im vidiš. lololo

Pa odštampaš neku glupost na majici pa je baciš sa ostalim vešom. Ako izdrži maltretiranje, štampaj ono što te zanima.

Па набацао сам се већ новаца на радње у којима принтови спадну за час, па сам мало изгубио вољу да више тражим радње где ваља, па зато питам да видим из искуства вашег...

Kažem ti, ja sam ovu na Tašu štampao, i ništa joj ne fali i posle gomilu pranja. Crna je majica sa belim printom. Pa vidi tamo ako te zanima

Хоћу, видећу прво ово у Кнезу пошто ми то згодније кацам у БГ.

Ови из Врапца немају свој сајт?

Imaju
http://vrabac.info/onama.html

To što im je bzv logo i sajt ne govori ama baš ništa, firma postoji i radi dobro već godinama, a najbolja reklama su preporuke onih koji su kod njih nešto pravili.

Највише ме занима да ли беле мајице са неким колор-принтом (нека слика) смеју да се стандардно перу у машини са осталим белим вешом (то подразумева 90 степени), менсчини да би то сјебало принт после првог прања...

Ne zvuči normalno da majicu sa printom kuvaš sa gaćama i potkošuljama na 90°....

Имам и ја мајице из Врапца. Датирају из 2004 али све ми се сјебале али дуго трајале, препоручујем.

@Skočimiš, а јбг, бело је, памучно... исто к'о гаће :)

Али да, принт на 90 би гарант отиш'о дођавола.