Prijava

Izvinjavam se ako je ovo poznat problem, nisam naišao da se neko žali u skorijim temama.
Moguće je da nije do sajta nego do mene, ali opet, izbacuje mi da se nešto uzjebalo kada koristim bilo koju pretragu na sajtu.

Ne radi, kaže da se razjebala :o

Meni radi ona gornja al ne radi ona kad uđeš na definicije

Сурови брате кад си се ти вратио?

Već više od dve nedelje je ista situacija... HOĆEMO I DONJU PRETRAGU!
Ovako je mnogo teško izbeći plagiranje.

Јашта! А и горња не ради увек, тј. углавном не ради. Каизен дуради нешто!

i pretragu foruma, a ne da na guglu moram da trazim teme sa vuakjlije!

Јашта! А и горња не ради увек, тј. углавном не ради. Каизен дуради нешто!

Мени горња увек ради.

i pretragu foruma, a ne da na guglu moram da trazim teme sa vuakjlije!

Лакше преко гугла, само укуцаш оно што те занима и додаш ''теме вукајлија''.

Nedeljama ne radi...

Стварно људи више.

Nekako zvuči čudno kada neko zehteva "donju pretragu" ako me razumete.

Јеботе, преко годину дана сам на сајту а не знам чему служи доња претрага. Значи 300 године. Која је разлика између горње и доње?

То је сублиминална порука да је ок плагирати... А ко плагира тај и лаже... А ко лаже тај и краде... Не, чек, плагирање је крађа.
Ко краде иде у затвор. Ко иде у затвор јебу га у дупе. Кога јебу у дупе он је педер... Значи ми смо сви овде педери?
Ок, то је то, реакције сам могао да преживим али ово је превише! ЗбогоМ окрутни сајте!!!12123

Која је разлика између горње и доње?

Donja je gotivnija. Za gornju moraš defku tačno da znaš kako se zove ili neće izaći, a dole samo deo naslova ili tako nešto upišeš i on ti izbaci defke sa tom rečju.

gornja pretraga ti otvara definicije sa ponudom slovo po slovo, u donjij ukucaš npr. "smor" i dobiješ sve defke u kojima se spominje ta reč...

nemam informacije o rešenju problema, nažalost...

Аааааааааааа, ја користио само горњу, то као да ти риба пружа само орал. Саћу и доњу да пуним. Хвала Џони. едит; Хвала и Брус, не видех комнетар одмах.

Аааааааааааа, ја користио само горњу, то као да ти риба пружа само орал. Саћу и доњу да пуним. Хвала Џони.

Ja sam više donju koristio nego gornju (kako ovo zvuči majko mila, mora li sve na ovom sajtu da ima neko duplo značenje) i fali mi mnogo.