Prijava

Krenem ja danas u merkator, hteo kupiti onu traku oko stomaka za znojenje kad trcis, i kao fora nema... Ja razgledam i dodjem do odeljka za kujnu, spazih odma neke nozeve i u fazonu skupo brate 1000+ dinara...
Kad tu negde medju redovima spazih neki mali za 400 i ja reko ajd sad da ne ispadnes papan, kupi makar noz jer nozeva nikad dosta... I tako ti ja uzmem noz i dodjem kuci... I magija pocne... Prvo sam iskasapio praznu kesicu bejk rolsa, pa sam ga tupio o neki papir, malo po cvecu i na kraju padne mi na pamet ultimativni test za noz: brijanje ruke... Jebote... odose dlacice ko da sam uzeo gillette mah fjuzn 789 sa 45 ostrica za lako brijanje :D SVRSH

Kakvi su vasi stavovi po pitanju ove alatke ciji se izum ide rame uz rame sa tockom?

ps. odoh da pokusam da izbrijem cufa :D

Kad sam procitao naslov, hteo sam da stavim sliku kunaia i da napisem da je to jedini noz na koji se palim, ali kad sam procitao ovo sto si napisao...JEBOTE I JA VOLEM DA KASAPIM STVARI NOZEM! EVENTUALNO DA KASAPIM SVESKE SESTAROM! :D

Преведи ми то на међедски.

Vuk Drašković se loži na noževe.

Ништа не разумем, превод на међедски ?

Ja se ložim na noževe. I to lovačke.
Od dede je ostala jedna kovana ručna sabljarica, ima i cirkone.
A inače - kad bih morala da biram - nož bih izdvojila kao najpodesnije hladno oružje. ;)

Најуносније пљачке у Немачкој су управо пљачке Золингенових камиона што превозе есцајг. Сет сома-два евра, а ти види колко сетова стане у један камион.

Кога интересују пљачке и/или есцајг, верујем да му је ова информација од користи.

ТО РАДЈАРДЕ МАЂИЈО!

meni nije bitno dal su lovacki ili neki drugi, bitno mi je da su mali i ostri :D
jedno vreme sam se lozio na neki preskupi cold steel (slican ovome na snimku, samo sa crnim secivom)

uglavnom lik jednim zamahom malog nozica sece svezu prasecu butku :D
http://www.youtube.com/watch?v=TLIIxkS-juQ

edit:
nadjoh crnog malisu :D
http://www.youtube.com/watch?v=-XoEgqLJMQw

ja sam više za vatreno oružje.

I ja ga često bacam na noževe.

Samo mi kasnije malo bedara kad sečem hleb ali moje je.

Auuu Kurdavele! Ja isto i to baš na tu marku popularno nazvanu kod nas "blizanci". Imam neke od pre 15 godina i oštri su toliko da se ne usuđujem da povučem prst od vrha pa do korena oštrice pa makar to bilo i nežno.

kurde pa to su kuhinjski noževi.