Prijava

Raze, aj reci nam šta misliš o Opinel noževima.

Zanimljivo, forum je istripovao kada sam postovao... Obrisacu visak cim dodjem do racunara

Тек сад налетех на тему :)
Имам пар викторинокса, и пар бајонета... Мада, ово задње је чисто из мојих колекционарских побуда.
Инокси су јебено практични, видећу да бацим пар слика касније, ако се сетим.
Питање за вас што сте бојили/нијансирали дршке упаљачима и сл. - Јел' лакирате то нечим на крају или...?

Lanenim uljem.
Al sam to sve batalio jer mi bilo gadno to sareno opaljeno zuckasto jer sam hteo tamnije, a i jedan momak bi poslao smedji bajc za drvo pa sam nozeve s tim na kraju sredio.

Ja se ne 'ložim' na noževe, ja ih bacam. :P

Šalu na stranu, od noževa mi se sviđaju samo oni ukrasni, po mogućstvu zakrivljeni, puni raznih šara i obeležja, kao što su npr. rimski sa inicijalima 'S.P.Q.R.'. A nekad i smislim poneki dizajn i napravim od prvog materijala koji mi je pri ruci.

Роки је ли овај други одоздо ,,жандармерац''?

Daj da oživimo temu malo. Kačite slike nožekara.

Da podelim svoje iskustvo, kupio sam victorinox nožić za oko 3.000 din pre dva tri meseca i prezadovoljan sam. Ljudi daju doživotnu garanciju, ma nema da fali. Perfektan kvalitet.

Ја ћу опинел дузмем, а има ли где квалутетан нож за бацање?

Ljudi koji se loze na oružje su bolidi i potencijalne ubice.

јеси ти геј?

što bi reko neša seksoman : ah svršavam svršavam

ovo su manje vise sve kinezi i jeftine kopije

http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/noze/Opinel/Opinel_No8_OP608/noz_opinel_no8_OP608.jpg
ovi noževi u njemačkoj koštaju 4 eura, da li je baš ovaj proizvođač ne znam ali ovaj je dizajn
samo da pitam valja li ovo, ne volim one koje se brzo rasklimaju

To ti je Opinel tebra, znači kvalitet. Neće se rasklimati. Prelistaj malo temu unazad i videćeš šta ljudi kažu o njemu.