Prijava

Mnogo sam se iznervirala. Uđem u prodavnicu, vidim cena ulja skočila na 183 din, rekoh sebi bolje na mas' nego da bacaš pare. Cene šećera i brašna nisam smela ni da pogledam, verovatno bi me udarila srčka. Svinjsko meso skočilo na 750 din, što znači da nam ne gine pileće. Ajd cigare razumem da poskupe jer one se ne jedu.
Prelistavam ponovo jučerašnje novine i vidim članak koji sam preskočila. "Ostaje PDV na bebi opremu". Znači beba je postala luksuz koji samo oni sa podebelim novčanikom mogu da imaju. Džabe pomoć od države ako par nema rodbine i bar dve plate u kući. Prosto je postalo nemoguće da se preživi.
Sad ja vas pitam, da li je rešenje da se pobunimo i da tražimo korekciju cena? Udaraju tamo gde svakog siromašnog stanovnika Srbije boli. Bez osećaja i bez kajanja. Političari opasuljite se!

Država je postala sama sebi cilj, a ne da služi svojim građanima. Dok se ne promeni kolektivna svest i ne dođe anarhija, nema boljitka. Cela ova kriza je naravno prividno stanje koje šačici moćnika u svetu odgovara da zgrme još više para... Ima sasvim dovoljno, samo treba rasporediti..

Prodajem 100 litara ulja i 20 vreća brašna. Poruke slati u inbox.
Ne odgovaram na postove.
Midžeti STOP!

Одох да живим у некој селендри. Да сам гајим свиње, краве и живину, да обрађујем њиву и тако обезбедим неопходне намирнице. Струју и одећу нећу да користим.

Како сте гласали тако вам је.

Одох да живим у некој селендри. Да сам гајим свиње, краве и живину, да обрађујем њиву и тако обезбедим неопходне намирнице. Струју и одећу нећу да користим.

žalosno je kada ni to nije moguće,ako oćeš objasnim ti kasnije, sada moram ići :)

A najviše me nervira kampanja "Bitka za bebe". Ajd da je samo splasla želja da se ima dete i preveliki procenat abortusa pa da kažeš ali tu su i finansije koje ne odgovaraju trenutnoj skupoći. Kad kažu "Rađajte decu, bela kuga je", dođe mi da razbijem tv i da im zakucam na vrata.

Ту кампању је покренула б92 па се држава шатро придружила, немој критиковати акцију него владу.

ово овде је само одраз светских збивања. неопходна је промена али нећемо је ми овде спровести. неопходни су или масовни социјални покрети и потпуна промена друштвених односа и уређења друштва или неки велики међународни договор.

sada ce ovi novi na vlasti 2 godine da kukaju kako su im ovi prosli ostavili kursus.posle te 2 godine ce 2 godine da kukaju na vreme,kosovo,evropsku uniju,smislice oni vec nesto.posle njih ce doci neki drugi,oni ce to sve isto da rade.recept je isti,2 godine optuzujes prethodnike,2 godine sve ostalo.a sitna raja ce da cuti i da gleda,sta drugo.

Upravu si. Ali me i dalje nervira ta kampanja.
Pitam se što se trpaju tamo gde ne mogu (ne žele) da pomognu.

Дрогирана Веверица
Одох да живим у некој селендри. Да сам гајим свиње, краве и живину, да обрађујем њиву и тако обезбедим неопходне намирнице. Струју и одећу нећу да користим.

па ни сад ниси далеко од тога, лололо

ма треба да дигну! уље на триста, 'леба на сто, шећер на двеста, к'о и брашно, цигаре и алкохол на 'иљаду ако треба! а просек плата 35 сома и трећина незапослених. и онда лепо да се окренемо ка пољопривреди, правимо опет задруге и све у круг. ал' би цвет'о шверц, лептијебем!

Цао, нема њиве овде код мене, селим се тамо у твој крај. Има и њиве и шуме, ма милина. :Д

Чекај, флаша уља од литар је 180 ђунти?

Јагоде су јагоде, а паз'те сад једну дубокоумну: КРОМПИР ЈЕ КРОМПИР.

иран да баци нуклеарку једну само, оде цена нафте у курац, поскупи гориво, па поскупи и пшеница, и ку'руз, и сунцокрет, све! 'ајде ахмадинеџаде, уздамо се у тебе, хоћемо да шверцујемо, бацај је!

Sanitarni, to se zove cirkus iliti predstava za ljude dok im uzimaju pare.

ja sam na selu, ako nemaš bar 2ha zemlje, traktor, pare za dizel, priključke za traktor, objekte za poljoprivredu, pare za đubrivo, herbicide, pesticide itd., ne isplati se baviti se proizvodnjom, čak samo za svoje potrebe. često sam razmišljao o tome. jednostavno ova država je takva da se pošten rad ne isplati.

Змају, зато је политика ту. Крећем сад да се активирам, док завршим факс, таман ћу да улетим негде да радим, а после ихахај, нема бриге. :Д

Bače, jeste, tolika je cena ulja sada. Ništa, na mas' pa kad te zvekne holesterol, milina.