Prijava

Hahaha Iluzijo, zamišljam ih kako se medjusobno kasape iza delikatesa. :D

Увек ми порука остане на дну стране:

Тешко ће се било шта постићи што се било какве мини-револуције тиче, биће исти сценарио као сам оним "Окупирајмо Вол Стрит". Преко Фејса се за мој град пријавило око 1000 људи да ће изаћи на улицу и седети на тргу под неким шаторима, ја и другар дошли из спрдње, трг празан, нигде никога.

Не Вучице, нема касапљења, морамо ненасилним путем показати да нећемо трпети угњетавање уљем, шећером и шећерном репом.

a cigare mogu da poskupe, a? protiv sam ove grupe...

Krompiru, slažem se da to nije rešenje. Ako hoćeš da pričaš sa njima, moraš pričati na njihov način i da taktiziraš.

Pa ti vučice kao da imaš 3 godine.
Ti i dalje kapiraš da se narod za nešto pita?
Pa narod postoji samo kao potrošačko telo i glasačko stado.

Paninaro, to je za tvoje dobro i radi tvog zdravlja. :)

Neš, znam ja to sve a to je i greška našeg naroda što je navikao da ćute dok ga biju po džepu.

Jebem ti nemogućnost da izmenim post.
*što su navikli da ćute dok ih biju po džepovima.

Baš to htedoh da kažem, stoka navikla da je mučiš , a ne znaju da kažu dosta, navikli se, jebi ga.

A ti kao se boriš za svoj narod ili se možda boriš za povećanje broja svojih postova na forumu?

Ako nisi skapirao da je ova tema namenjena da se priča o tome onda ne znam šta da ti kažem. A to što me ne podnosiš to je druga stvar.

Urnebesno me zabavlja citanje postova ljudi koji nisu culi za Politicku ekonomiju, a kamoli culi za istrazivanje iste. Ajte gospodo, ajmo jos malo.

Ako nekog stvarno zanima sta se desava i zasto a ne interesuje ga da uce i buce po forumima,ulicama i ministarstvima neka nadje na netu program spasavanja ekonomije SRJ od Dr Dragoslava Avramovica koji je imao samo jednu manu kao covek : bio je nestrpljiv sto nam ne ukidaju sankcije, rekao nesto sto nije trebao i Sloba ga smenio sa funkcije guvernera NBS.
O detaljima programa izvolte pa citajte, pronacicete dosta slicnosti sa trenutnim desavanjima.

Mislim da je ovo donekle opisalo situaciju...