Prijava

Zli jezici pričaju da se Toma jedva opravdao kod Dragice što je više puta sa fejsa slušao dok je bio na čekanju ˝Kako sam se napalila, bona, mlogo sam se napalila˝ i sa twittera ˝upri ga u mene ko u životinju˝

Haha, sjebali one gluperde iz Telepromptera. Nije da poneki put corava koka nije nabola neko zrno, ali toliko jadan stil pisanja + skorasnja relativizacija helikopterske nesrece, glumljenje nekog ludila = ko ih jebe kad su gluperde glupe.

Ваљда има нека тема о канабису ал' ме мрзи да тражим па ћу овде:
https://www.youtube.com/watch?v=JX6A5Bv6Il0

Stvarno smo dotakli dno, duguju 700 000, pruzi im se sansa i pogodnosti planom da bi se to otplatilo i kada ni to ne deluje naravno da ce da vrse popis imovine, jos seru nepravilnosti, nismo obavesteni, dza bu uz obavezno plakanje medijima, ko vas jebe

baš interesantno odakle im toliki dug za struju, mene su iskopčavali za 3000 dinara...

ArminVanBuuren

Stvarno smo dotakli dno, duguju 700 000, pruzi im se sansa i pogodnosti planom da bi se to otplatilo i kada ni to ne deluje naravno da ce da vrse popis imovine, jos seru nepravilnosti, nismo obavesteni, dza bu uz obavezno plakanje medijima, ko vas jebe

koja si ti pizda od čoveka

pa ništa
ja preneo vest da mislim da je trulo da neko izgubi kuću zbog duga za struju
ti napiso ko ih jebe
ja napiso šta mislim o tom stavu

Bruce

baš interesantno odakle im toliki dug za struju, mene su iskopčavali za 3000 dinara...

1. Na selu verovatno važe labavija pravila + moguće da su već dolazili da seku, pa su ih oterali.
2. Neko je rešio da se okoristi, pa u fazonu: neka ih, pa ćemo da im uzmemo kuću.

Struja nije besplatna, ako nemas da platis neces ni da koristis, jos nabili 700 000 duga to je poprilican vremenski period, mogli su i da prestanu sa koriscenjem kada su videli da ne mogu da placaju, ali ih je boleo kurac, ne znam stvarno sta su mislili, da ce im se oprostiti dug, jer su sirotinja? Svuda je kriza ljudi bez posla, pa se snalaze i placaju, neki red mora da se zna, a ne anarhija jebena... Nemas para? Radi 2-3 posla. Nema posla? Ko te jebe sto nisi ucio skolu i ne mozes da ponudis neku vrednost koja se trazi. Drzava te jebe, drzava kriva? Idi slobodno.
Prilicno je jednostavno kako svet funkcionise, a uvek kuka marva, oni koji nemaju, a nemaju jer su uglavnom glupani i treba ih jebati jer za bolje nisu.

jebiga, mislimo potpuno različito
izvini za vređanje u prvom postu, bilo jače od mene

1. Na selu verovatno važe labavija pravila + moguće da su već dolazili da seku, pa su ih oterali.
2. Neko je rešio da se okoristi, pa u fazonu: neka ih, pa ćemo da im uzmemo kuću.

Gde ćeš veće selo od mog, kod nas ni kurvi nema :)

Ovo drugo bi bilo realno da je veća kuća, ovako mi se sve čini da je tu padalo neko ilegalno priključivanje svaki put kad ih iseku.

Moram se sloziti sa arminom

Jbg struja se placa. Sta mislite da li ima jos siromasnih porodica koje uredno placaju struju i da li bi njima tih 300k(otprilike realan dug bez kamata) znacilo da su ih ustedeli ne placajuci struju?

a ne najbolje da su ih pustili da naprave dug od 5 miliona pa da im povade unutrasnje organe, roznjacu oka i tako namire dug...mora da se zna neki limit dokle moze da se duguje a ne ovo, ovo je cista otimacina....ako su se sami prikljucivali to je kradja i treba da se ide u zatvor, ne da ih puste da kradu pa im onda prodaju kucu...sta je sa tim novim digitalnim sistemom, ja sam cuo da sa tom savremenom tehnologijom kad te iskljuci onda ne mozes nista povodom toga, nema kradje..jednostavno je neizvodljivo, tako je valjda u normalnim zemljama..a ne ovo, ako kradi prodacemo ti kucu..evo primer.
npr ja imam dug 50 000 i dodju iz epsa iskljuce struju i kazu dok ne vratite dug nemate struju.kazem ok.ako se prikljucim na divlje oni vide da idalje trosim struju onda dodju i posalju me u zatvor prosta stvar, odgovara se kao i za svaku kradju a ne ovo dozvoli ti da krades da bi ti to opsle naplatio sa kamatom

pseto88

Moram se sloziti sa arminom

Jbg struja se placa. Sta mislite da li ima jos siromasnih porodica koje uredno placaju struju i da li bi njima tih 300k(otprilike realan dug bez kamata) znacilo da su ih ustedeli ne placajuci struju?

ja se ne slazem sa njim..jeste da se struja placa a ko je ne placa njemu onda iskljuce i kraj price..a ne pusti ga nek trosi prodacemo mu stan..msm to je cist kriminal..bilo je jasno da ti ljudi nece da placaju struju, sto im nisu isekli i mora da se zna tacan limit..ovo sto ni rade je debilno

Tu je u pitanju mehanizam, tako kod nas očitavaju vodu - mrzi ih da se saginju kad je mokro pa samo u kafani popišu prosek i onda ti na leto odrežu razliku. Tako je verovatno njima struja iskopčana, oni se priključili sami (dali crvenu komšiji električaru), a onaj što čita nije više ni ulazio jer mu u papirima piše "iskopčani". Rutinska glupost najamnih radnika kojima se daje tri dinara po očitanom brojilu pa ih zabole kurac.

Pa mozda im nisu dozvolili nego su se kacili na divlje

A i imali su reprogram odobren pa im je pustena struja tada

Ovo mi je najjace: STA IMA VEZE STO SAM KRAO NEMOJTE MI KUCU. Mrs u pizdu materinu govno lopovsko jebem ti mater imas 24 sata da doneses pare ili ti prodadosmo i kucu i njivu i zenu ako imas

Tu je u pitanju mehanizam, tako kod nas očitavaju vodu - mrzi ih da se saginju kad je mokro pa samo u kafani popišu prosek i onda ti na leto odrežu razliku. Tako je verovatno njima struja iskopčana, oni se priključili sami (dali crvenu komšiji električaru), a onaj što čita nije više ni ulazio jer mu u papirima piše "iskopčani". Rutinska glupost najamnih radnika kojima se daje tri dinara po očitanom brojilu pa ih zabole kurac.

e pa u tom slucaju to je problem ovih iz epsa.ako je tim ljudima iskljucena struja dok su dugovali npr 50 000 onda toliko treba da plate i sad..njima je tad iskljucena struja i kraj price a ako je neko krao struju onda ko ih jebe, sto nisu kontrolisali brojila..

Hahahahahaahhahaha idi u kurac. Eps je kriv sto im je neko krao struju? Daj ne zajebavaj me nemoguce da si ozbiljan

Nemoj da me neko pogresno shvati eps su lopovcine koje nas deru na milion nacina ali ne moze onaj kome je kredeno biti kriv a onaj sto je krao ne