Prijava

Armine daj brate prestani da troluješ majke ti.

ne troluje nego botuje

Klasičan delivery trol sa novom koncepcijom.

Ne troluje gluperda, nego pravi sebi odstupnicu, klasicno seosko "ala sam vas istrolov'o".

samo polako, skace pritisak, kasni su sati, godine su to

samo polako, skace pritisak, kasni su sati, godine su to

Aj ne seri da si bot sa višegodišnjom karijerom ?

kako sam se uvukao ja u ove rasprave o zivote haahahah

Bot tripuje da nam dize pritisak, klasicno ekstremno samoprecenjivanje, vucic stajla.

kako sam se uvukao ja u ove rasprave o zivote haahahah

Šta kako, pa za sendvič.

EDIT

haahahah

Ma možeš da se napušiš kurca opet a sad ću ti reći i zašto. Zato što upadaš ko šljiva u govno. Za forum me boli kurac nek piše ko šta oće. Ovo je tema za pljuvanje vlasti i to je ok. O posterima sam najviše govorio a oni su zajendički, kapiraš. Čitaj šta pišem brt

u ovim trenucima sam tuzan isto koliko i vi, sta sebi dozvolih

ne ozb koja je fora sa sendvicima ?

Ovo je tema za pljuvanje vlasti i to je ok.

Blagodarim ...

ja samo soma dinara dobijam :(

Idi vrati se kacenju Cece na temu o klabingu, tamo bar niko ne zalazi da vidi koliko si glup.

Ma možeš da se napušiš kurca opet a sad ću ti reći i zašto. Zato što upadaš ko šljiva u govno. Za forum me boli kurac nek piše ko šta oće. Ovo je tema za pljuvanje vlasti i to je ok. O posterima sam najviše govorio a oni su zajendički, kapiraš. Čitaj šta pišem brt

AKO JE OVO MEni namenjeno onda slusaj klosaru.ja sam mislio i na forum i na postere i na sve ostalo.rekao sam da ja ne volim sportske teme i kladionicu pa ne napusavam ljude koji prave postere na tu temu.