Prijava

Mali ker, provokacije su ti na nivou osnovne skole, sto i ne cudi, s obzirom na to da vise skole od toga verovatno nisi ni zavrsio. Ne inspirises me cak ni da te napusavam, a kamoli samaram kurcem.
#mediokritet
#instruktorskolezasmarace
#pomesajsesmekinjamapojescetesvinje

Kad ga izvadiš iz usta javi se.

hahahaha sa kime se ja macujem jebem ti krv nije ni cudo da si posterdzija

Ti se pseto macujes sa samim sobom.

Bice bolje, budi uporan.

Mali ker, provokacije su ti na nivou osnovne skole, sto i ne cudi, s obzirom na to da vise skole od toga verovatno nisi ni zavrsio. Ne inspirises me cak ni da te napusavam, a kamoli samaram kurcem.
#mediokritet
#instruktorskolezasmarace
#pomesajsesmekinjamapojescetesvinje

vidi lepi da se s nekim normalnim raspravljam objasnio bih mu ali posto sam za tebe akademik mozem da me uhvatis za kurac

Aj zeljko ne seri smanji nervozu mitza si prihvati to mani se mene

I Toma je akademik, lepo se druzite.

Svrati da popijes kafu sa mitzom, hoces ?

Pera od sinoć nije prestao da prosipa govna? Fantastično.

Stvarno, Pero, dosta više.

24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanična stranica
16 мин. ·
Dragi prijatelji, hvala svima na brizi u ime cele ekipe 24 minuta. Ono što je najvažnije jeste činjenica da večeras u 21h ide naša 51. epizoda, koja je, kao sto smo već najavili, odlična i ponosni smo na svaki sekund ove epizode, uključujuci i šolju. Ali ono što je takođe jako bitno je činjenica da nas niko sa B92 nije obavestio o izmeni u programu. Epizoda je, kao i obično, blagovremeno snimljena, izmontirana i dostavljena televiziji u nedelju u 20h. Menadžment televizije je svestan propusta i lepo su nam se izvinili uz obećanje da se ovakve situacije neće ponavljati. Dovođenje gledalaca u nedoumicu nikome ne ide u prilog. 51. epizoda čija je udarna tema hajka na zaštitnika građana Sašu Jankovića, a u kojoj su gosti Srbijanka Turajlić i Rale Zelenović, na programu je večeras u 9. Hvala na podršci i poverenju!

pseto i ostali naprdednjaci, vi imate na pinku vesti pa posle ide valjda bracni sudija

Relativnost vremena: 24 minuta sa Zoranom Kesićem - nekad traje 50 minuta, a nekad uopšte i ne počne.

Očevi i oci kako ste?

Svrati da popijes kafu sa mitzom, hoces ?

De i kad

Nemoj samo kamionom da dodjes hahaah

Kad si hakovao nalog onda sve znas pa se javi. :)

Lavabo aj mrs u kurac

Hahahaah gde sam bre hakovao hahahaa odjebi ajde kad ti lepo kazem

#pseto #hakovanje #lol