Prijava

#vucicvidisve
#izvozurusijupodlupom
#tir

Jebote treba mi 5min za post odustajem pijan sam jako

Edit: u studenjaku jebenom, nevera

#двојицасусетакосмували

Имате пвт.

Nabijem na kurac i tebe i zeljka i lesiku i pevca i sve vas nabijem na kooratz
#allincusive

Који црв имбецилни.

https://youtu.be/MtFdMo1QlHg?t=14m9s

Četrnaesti minut, deveta sekunda. U jednoj jedinoj rečenici je objašnjeno zašto su ''moderni Srbi'' najgovnjiviji narod koji postoji na kugli zemaljskoj i zašto bi trebalo da nas nema.

Ако сам се раније питао да ли ће икад усташе да испаштају због тога што им је садашња држава саграђена на темељима геноцида из Другог Светског рата и повампиреног усташтва деведесетих, сад се питам шта смо Богу згрешили да од 1944. године па све до данас имамо само издајнике на власти који врше над Србима још горе злочине од усташа радећи већ 70 и кусур година против интереса свог народа.

А што је најгоре ни ове последње ратове нисмо ми започињали него сви други и сви други су нам отимали оно што је наше, а као шлаг на торти последњих 15 година квинслинге који нам трују омладину измишљеним причама о Сребреници и Вуковару, уместо да децу уче о злочинима над Србима у Јасеновцу, Госпићу, Братунцу... Док и дан-данас свако усташко или балијско пашче учи да мрзи народ од ког је потекао, наше пичкице обучене у мајице са америчким заставама и шире братство јединство, мајку им јебем ретардирану.

ЕДИТ: Сад видех да се овај усташа зове Игор Вукић. Овај је Хрват као што је Шешељ Нигеријац.

Fenederu jesi li ti lud ili gluv sunce mu jebem, zar nisi čuo da je novinar rekao da je od toga Vukića otac kao Srbin zaglavio Jasenovac. E sad što je sin prso ko lajsna je nešto sasvim drugo.

EDIT: Ali glavni hit je anketa u kojoj čak i jebeni matorci koji su odrasli u bivšoj SFRJ tvrde da su najviše stradali Hrvati (za mlade me ne čudi glupi su ko kurac). Čak i ovi vajni studenti istorije veze sa vezom nemaju.

zasto ne budete umetnici nego birate biti zadrti smaraci to nije jasno mi...tj jeste nadam se da sanjam jer toliko ste lejm da se nadam da sanjam

gde je pseto, popio mnogo tomovace izgleda..

pseto je moj brat i mnogo ga gotivim,

Labavo kad se zapitaš gde su Bohor ili Pseto zapitaj se i gde ti je riba
L O L
O
L

boxer, ti me zoves labavo a tvoja riba me zove tvrdi hahahahh

Hahahahahaha ocekivano

zasto ne budete umetnici nego birate biti zadrti smaraci to nije jasno mi...tj jeste nadam se da sanjam jer toliko ste lejm da se nadam da sanjam

Objasni, molim te, zašto smo zadrti smarači?

зато што непушиш љуту скају из 63ћег као оланик и ја :((((((((((((((((((((((((

Nemoj da smarate slepci

Razumete ahahahah posto ste obojica slepi hahahahaha