Prijava

а што се теме тиче немојте никада ићи на душановац по скају

мић је 0.4 страхота божија замалох нисам сузу пустијо.... трула србија...

колко чујем, ових дана је свуда катаклизма за дување, и цене и колко се даје и што нема.

Hahaha dobra fora armine

koliko kosta jedan dzoint ovih dana?

наш џојнт је од велике драгоцености и није на продају позз

haha haha haha stvarno neznam..odavno sam prosao te tinejdzerske dane..haha hahah
nadam se da sam u rubrici stars

@slepi,nebitno,ne bi ulazio u te spike sada...a i ova tema mi se ne svidja nikako niti cela atmosfera ova i lupetanje jebenih pregluposti[...trulija je i od srbije,voleo bi da je drugacije...jeste jasenovac prelosh i svako ko je i najmanje ucestvovao u njemu i oko njega treba kazniti jasenovacki,ali to je umrla prica kao i svi akteri,ne trujte mozgove svoje itudje...dobar si lik i imas potencijala za objasnjavanje,sto bi sebe jebavao

@slepi tuljan,liche sa najjacim niknejmom ikada,ubo si blok gde posle bezanijske kose na kojoj zivim najvise blejim i zavrsavam...imaju neki likovi koji bas jebu s proizvodiom,al ne bi otkrivao mnogo,jer ne zele da se mnogo procuje zbog preljutih glava koje ne vole konkurenciju

inace nestasice kod mene nema,zalihe svoje imam i boli me kurasss

важи што је умрла прича.

пун курац овога тебра каки курац умрла прича.

http://srbin.info/wp-content/uploads/2014/01/mlade-ustase.jpg

Ali glavni hit je anketa u kojoj čak i jebeni matorci koji su odrasli u bivšoj SFRJ tvrde da su najviše stradali Hrvati (za mlade me ne čudi glupi su ko kurac). Čak i ovi vajni studenti istorije veze sa vezom nemaju.

а као шлаг на торти последњих 15 година квинслинге који нам трују омладину измишљеним причама о Сребреници и Вуковару

Увиђам неке сличности.

ako hoces da zavrsis od njih(garantujem havariju) moram ja poci s tobom,jer se ne nalaze tek tako s neznatima...meni odvojis malo kjer sam se iscimao

ма завршавам и ја лаћано тамо преко ортака. Ја готивим кад је та спика да не може свако да заврши, осећам се сигурније лол

успут оланиче шта мислиш да ли гице могу да прате вацап и вибер?

pa dobro,david,debila ima svugde...a da je stav vecinski u hrvatskoj takav da bi ponovili jasenovac ili nesto slicno jednostavno nije...ja idem u split svako leto i pricam srpski i gpovorim bre i nikad ni jedan problem nisam imao...ni najmanji...ni mrki pogled...a da je tako kako se prica u ovom klipu ja bi bio mleveno meso ili nesto jos 2004. fazon

'ајде не серите по теми, ено вам чет. доста је што је фендер опет ту, а таман сам се забринуо да му се нешто није десило, да истовара своја говна.

fendere,nadi cou i prebij ga,ne zna da se ponasa i primitivan je

ишчупаће ми гркљан ако ми дозна ип адресу, најеб'о сам к'о жути!

фендер вучић ја тадић, полупаће ми пичку :((((((

pa dobro,david,debila ima svugde...a da je stav vecinski u hrvatskoj takav da bi ponovili jasenovac ili nesto slicno jednostavno nije...ja idem u split svako leto i pricam srpski i gpovorim bre i nikad ni jedan problem nisam imao...ni najmanji...ni mrki pogled...a da je tako kako se prica u ovom klipu ja bi bio mleveno meso ili nesto jos 2004. fazon

pa pravo da ti kazem cudi me da nisi imao problem..ja savetujem ljudima da budu na oprezu.kolko je srpskih turista imalo incidenata kod njih na moru.moj cale kad je prolazio kroz hrvatsku desavalo mu se da mu pokazuju karu na ulici kad vide srpske table.jednom su mu slomili retrovizor.ja prosle god kad sam stao na njihovoj pumpi jedan moron me je jedva usluzio pa me je zavrnuo namerno za neke cente.jeste da su male sanse da upadnes u neki problem ali za neljubaznost i mrke poglede nisu.