Prijava

pa pravo da ti kazem cudi me da nisi imao problem..ja savetujem ljudima da budu na oprezu.kolko je srpskih turista imalo incidenata kod njih na moru.moj cale kad je prolazio kroz hrvatsku desavalo mu se da mu pokazuju karu na ulici kad vide srpske table.jednom su mu slomili retrovizor.ja prosle god kad sam stao na njihovoj pumpi jedan moron me je jedva usluzio pa me je zavrnuo namerno za neke cente.jeste da su male sanse da upadnes u neki problem ali za neljubaznost i mrke poglede nisu.

e pa to su ti kad sam rekao ,,svuda ima debila,, na takve sam mislio...ja eto ima sam srece ili sta...metar dva od mene bleje skinsi,ja pricam s ortakom i namerno naglasim ,,bre,,...a skinsi nista nikakva reakcija,ko da svaki dan to cuju,nastavljaju da pricaju nesto...jbg ima devbila svakako,itekako se desavaju i takve stvari ali se preteruje ;juto kad se prica o tome ko da je svako mesto jasenovac i svi te docekuju nozevima...a u stvari ljude boli kurac...mozes pricati 2 ili 3 debila koji su pravili incidente....a da li pominjes hiljade ljudi koji su iskulirali i koje je boleo kurac odakle si?...ne,ko sto i mediji nikad ne pominju takve ljude...samo pominju incidente i mejmune,pa dodje neko ko je naivan sa ekstremnim stavovima nekim jer su uspeli da ga izlozhe
isto tako i hrvati kod nas nemaju problem,desavaju se i njima incidenti,ali 99 posto ljudi ih ne smara i pricaju trve splicanskim naglaskom i niko ih ne smara
prenapumpavaju se price i onda neko ko nema pojma(svakako preglup pogled na svet cak i kad ne zna ni jednog pripadnika tog naroda) pomisli za ove druge da shetaju sa nozevima u zubima i cekaju svog krvnog neprijatelja...

pitanje za slepog
zasto bas MODERNI srbi i kad srbi su bili negovna i zasto?

i da mu se izvinem jer sam bio lenj da okrenem na minut/sekundu klipa a nisam bio lenj da mu kazem da je mejmun xd

ODBANUJTE TIBORA!

a da li pominjes hiljade ljudi koji su iskulirali i koje je boleo kurac odakle si?

Kad je Gotovina odbanovan krenula je radost po FB zbog toga. Ja se lepo obratim svim mojim prijateljima sa objašnjenjem da razumem njihovu radost ali da me vređaju objave po FB o tome i da sami izaberu hoće li skinuti njih ili mene sa liste.

Ostao mi je samo jedan prijatelj iz hrvatske, jedino zbog njega ne pišam po toj banani.

Ja zato i nemam prijatelje hrvate(na uzivo mislim na fb nemam svakako) tj ni ne razgovaram sa njima jer me boli kurac da gatam ko je kakav

osim komad 1389 nju trpim zbog bohora

Labavo kad se zapitaš gde su Bohor ili Pseto zapitaj se i gde ti je riba
L O L
O
L

e i ovo je tacno, da

Edit: pseto je

Ja zato i nemam prijatelje

Tuga brateu, evo Bohor ce ti biti prijatelj, on ih takodje nema.

U psetance pa gde si ti od sinoc.

EDIT:

Edit je.

Tuga brateu, evo Bohor ce ti biti prijatelj, on ih takodje nema.

koliko nesposoban da nesto odgovoris na skali od 1 do 23,7 moras biti da bi sekao neciji post da kao bude prozivka

edit: 23,7

kojote botovao sam sendvic se mora zaraditi a bogami bilo je i za cigare

Bravo psetance, najbolji si od sve dece. Ja mislio ti ces da se javis juce, ali ocigledno sam se zajebao. Zato sad da te obavestim, ja sam uradio ono sto sam sebi isplanirao, ovde ima mojih 500 postera, Sad ide sledeca faza, odoh ja na jedan mali godisnji odmor.

U svakom slucaju ako ti bude dosadno bez mene javi se.

Gde da se javim vidis kako je jerihon ljubomoran. E nemoj na odmor jbt u ovako delikatnom momentu istrazivanje je pokazalo da je podrska vucicu opala za 0,0001%-ubedil ste(ti i ovaj tvoj bracni partner ne znam ko koga trpa) bazzija da glasa za dveri

Moram na odmor, a broj imas, mogu da se kladim u sta god hoces, kao sto ga ima i pola Srbije, pa se javi da idemo u zezanje.

Da nisi u trpnom stanju (trpaju te) video bi i ko koga trpa a da ti ne ucestvujes kao objekat.

Ja ne ubedjujem nikoga da glasa za bilo koju od partija, za sada nema opcije koju bih podrzao. Opet ti trpno stanje zatvara oci.

Kad nemas sta da radis idi na moj profil pa ponavljaj gradivo iz postera.

Odmor je poceo.

Kad nemas sta da radis idi na moj profil pa ponavljaj gradivo iz postera.

Da ispira mozak sa Vučićem?

Ti i ja smo se nešto dogovorili

De je Direktor jeri živi?

Ovaj Boxer uvek sve nadmudri na forumu xD

sve ću ve banujem

edit: metno n