Prijava

Ol brt kolko bi dzerika drzao gajbi

nekih 83

Ja jos vise ali bi ih pustio u jednoj prostoriji sa ugasenim svetlom da se setaju i sudaraju glavom u glavu retardi i pustio bi im himnu snsa na ripit

Zašto je ovo za temu "trula Srbija"?

tih najveci baja na fb...kako im uspeva da prave ovako kul reklame..svaka reklama za pivo je prekul..treba malo da ubace slike ubistava i saobracajki koje su se desile kao posledica konzumiranja alkohola...zasto cigarete ne smeju da se reklamiraju a alkohol sme i to svaka druga reklama je za pivo..

zato što je pivo hrana, a ne alkohol

ma da mnogo je zdravo, 1 pivo kao dve sarme i ti fazoni

u reklamama potenciraju te fore.naloci se pive ka zivotinja,pa sedni za volan i zgazi siroce sa kosova.

U tim pivskim reklamama (bar onim koje se prikazuju kod nas) nema sredine.
Ili je reč o stihiji masnih navijača/roštiljdžija/lovaca, sa saundtrekom Bobana Markovića ili o dubokofilozofskom osvrtu na čin ispijanja zlatnožute penušave misteriozne alkoholne tečnosti i simbolici prazne čaše sa ostacima mehurića (to su sećanja), sve u c# molu i tako to.

mogu da duvaju te reklame koliko hoće, ja uđem u radnju i uzmem zaječarca jer je bolji, a jeftiniji od većine piva

a plus mi dali i kriglu kad sam jednom prilikom uzeo 6 komada odjednom

ja ću, kad odlučim da postanem vajfert mesto vajferta
svom pivu da dam ime JB

JeBe
Svetski A Paše

Vidiš, to nije loša ideja za mali biznis - mikropivara! Još samo da imam nekog ko bi mi napravio bizMisplan i našao lovu...

Vidiš, to nije loša ideja za mali biznis - mikropivara!

več vidim slogan
MIKROPIVARA - MAKRO PIVO

http://en.wikipedia.org/wiki/Microbrewery

60000 litara godišnje, to je 120000 flaša piva, po deset dindži zarade na flaši - taman ispod poreskog praga

a plus ono što prodaš komšijama direktno iz bureta u kofu

Kad vec pricate o tim reklmama za pivo kod nas, jeste li primetili da ni u jednoj od tih reklama, bez obzira koje pivo reklamira, nema scena gde se pivo pije?

Zabranjeno zakonom o oglasavanju, jbg.

il ipak da pokrenemo proizvodnju radže
bolji smo sa tehnologijom

to već imam, neću da se legalizujem pa da ne smem peći preko 42% alkohola :)

otvorimo proizvodnju Betona
rakija od ihaj gradi + domaće pivo

a ilegalno oboje
Bog da nas vidi

Reklama za Jelen pivo

Bogatiji od kralja
jer s kraljevima sedim
koliko prijatelja imam
ja toliko vredim

https://www.youtube.com/watch?v=8Eb1XQmcpqE

Teška diskriminacija usamljenih ljudi, solo drinkera i likova koji sami piju ispred dragstora.