Prijava

a sta tacno zele advokati?mislim,zasto nece da rade?

Ne kapiram ovog, 150 dinara je kilo kruski u radnji. Na kvantasu sigurno moze prodati za dan sve po 70. U cemu je problem?

Advokati seru. Najbogatiji su posle političara i notara, al im je opet malo.

Отворих линк, видех посечено дрвеће и почех да кукам.
'Еј, бре! 1000 стабала! Суво злато! Коју пушку одабрати, кога одробијати!

Фендере, ако је у питању гробар, знаш шта ти је чинити. Бејзболке, опасивање ножевима, па у акцију.

Не сери, бре, Трућ. Досадан си.

Фендере, уз дужно поштовање према теби којег немам, морам да будем досадан. Човек мора да подигне глас против таквих анти-цивилизацијских позива као што је позив на убијање других људи да би се (пази сад!) дошло до титуле у неком спорту. Можда је ова тема најбоље место за такво подизање гласа. "Трула Србија"! Јер шта је трулије од тога што си ти рекао?

Непоштовање је обострано, јер си досадан као пролив.
Шта је трулије?
Шта је истина?

Can we handle the truћ?
Where is the truћ?
http://www.dodaj.rs/f/W/vd/3ucPy3pL/the-tru-is-out-there.jpg

Advokati seru. Najbogatiji su posle političara i notara, al im je opet malo.

Vidite deco, ovakvi ce za par godina da dobiju pravo glasa i da glasaju za Vucica, pa se vi posle cudite sto nam se sve ovo desava.

Управо то, Џери. Кењам на стрип и гласам за Вучка. :3

sljivorade aj minut u kafanu

ЈА ВИД БУДАЛЕ ПИЧКОУСТЕ ПА НИЈЕ ШУТАНОВАЦ НАПРАВИЈО ПОСТЕР ДА ЋЕ ЦРКНЕШ НЕГО ЈА ШТА ДИРАШ ЈАДНОГ МРЧАЈЕВАЧКОГ СЛАВУЈА ЗЕТА И ЖИВКОВИЋА ЛОЛ

Ti si još na slobodi?

ЈОШ ВЕЧЕРАС САМО ДА ВИДЕ ПРВО ШТА ЋЕ СА РЕБАЛАНСОМ БУЏЕТА ПА ДОЛАЗЕ ПО МЕНЕ.

Brt, ako rešiš da se ne predaš - moj dom je tvoja sigurna kuća.

Nema para u budžetu više za visokotehnološke pandure i hapšenja i prisluškivanja i to.
Dankane, ako si patriota, uštedi ljudima pare i prijavi se sam.
Ponesi skrinšotove odštampane samo na A4, landscape, margine po 2

ФАЛА СЛЕПИ АПРИШИЈЕТ ИТ. ГРОФЕ, ПОНЕЋУ МОНИТОР ИОНАКО СУ МИ СВЕ ШИФРЕ НА ЊЕМУ.

Како пички пада рејтинг сад. Кеве ми ова лопина Живковић почо да постаје готива у последње време. Брус, ако гледаш негде одозго, реци брату искрено, да ли те је сад макар мало срамота што је ово ПАТЕТИЧНО говно твој премијер?

Кад ће избори у Обреновцу? Мене само ти избори сад интересују. Да видим како ће тамо људи да гласају, па да знамо на чему смо.