Prijava

Taman posla Jericho, ja sam tek sad prosvećen i svestan zrelosti i kvaliteta našeg plana za budućnost Srbije. Videćeš, za dve godine i ti ćeš biti svestan svega.

Čuj dve godine pa reko vučić već 2015 će biti bolje znači za nedelju dana

E, ali to je zbog naših prijatelja iz Emirata rečeno po hidžretskom kalendaru, tamo je sad 1436-a.

Brus imam sjajan predlog za tebe da predložiš nazadnjacima da vučić otpeva ovo.Da ima trejdmark ko dačić miljacku lolo
https://www.youtube.com/watch?v=JXh0yXbfnY0

Mnogo, ali mnogo ce te biti sramota jednog dana ovih danasnjih zabluda.

Mene? Ja sam čovek proleter, nije mi uopšte bitno ko me jaše.

Bruce
E, ali to je zbog naših prijatelja iz Emirata rečeno po hidžretskom kalendaru, tamo je sad 1436-a.

Изневерово... Директоре, зар си морао? Ако неко и даље гласа ове који њега подржавају стварно треба да се запита да ли је са њим све у реду.

66,6 % ljudi tvojih, mojih, naših komšija, prijatelja, poznanika, slučajnih prolaznika je ozračeno, na džosjtik iz sela beljina kod barajeva im pohuju mozak talasima
VOLI VUČIĆA
VOLI SOTONU
IDI U UŠĆE
ČITAJ BLIC
IZDAJ ĐEDOVE
...

šta da se radi
tako e

zato se ovaj kolonijalni upravnik tako bestidno raskrečio

Баш то. Бестидно раскречио. А некад се тај исти народ смејао реченици "Ђура ће ти опростити што те тукао" а сад је у улози ПОДСТАНАРА а није ни свестан. Само не знам КАКО ЈЕБЕНО није свестан?

Као што слика каже. Поховано, али мозга без

zamisli sa kolko prezira mister kirbi misli o domorodcima

u pravu je čovek

pokazujemo da smo ništice

GOREĆE JOPET AMERIČKA AMBASADA
KACE NAŠI EROJI VRATE IZ NOVORUSIJE

u to se uzdam

Какво паљење амбасаде. Нису они криви, народ јеговно. Не знам само како успевају да продају причу да смо геноцидни наци-фашисти од вајкада, а у Србији од 45. нисмо имали никога на власти ко је Србин и гледа српски интерес. Све неке усташе, издајници, мешетари, криминалци, слуге најобичније. И занимљиво ми што дркају Војводу сваки други дан што му није жао што је убијен Ђинђић. Ја нисам био клинац и добро памтим. Био сам пунолетан већ кад то ђубре од човека гостује на РТС-у и једно 10 пута избегава да одговори на питање новинара ДА ЛИ ЈЕ НАТО БОМБАРДОВАЊЕ БИЛО ЗЛОЧИН? Преврни се у гробу још једном и за мене, Ђики. И ПОКРИ СЕ АНГЕЛЕ

пошто не могу да нађем на б92 вест, мада није да сам се нешто помучио, пробао на гуглу, не избацује ништа, а по најновијим нема, приморан сам да окачим са блица говњивог:
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/522136/POMOC-Jednokratna-isplata-19000-dinara-za-zaposlene-u-Skupstini

сутра ће бити: запослени се одрекли, помоћ од 20 'иљада иде посланицима, лолчина.

све у свему, шта ме боли курац што чистачица и она кафе куварица у скупштини ради за 20 'иљада, ради и она у било којој другој фирми па не добија 20 хиљада, дакле то није оправдање.

Novembarska plata spremačice u osnovnim školama je oko 20.000 isplaćena u decembru.

Novembarska plata profesora sa sedmim stepenom je oko 45.000 isplaćena u decembru.

Ko još u Srbiji živi od plate?