Prijava

Radikali radikalizuju metode, na jebenim nebitnim lokalnim izborima - sta tek ocekivati na nekim bitnijim?

Evo ko nije poslusao, sad je opet dobra prilika - Branka Prpa od 47:30 do kraja
http://vimeo.com/113068592

Сад бих поставио питање како је уопште таква главица завршила архитектуру кад ни у швици не може да нађе посао који је иоле плаћен него ради за 500е месечно (рече ти да има ђе да живи, нека сручи мало на храну), ал' добро, нека.

Па не може да нађе посао, ако нема радну визу. Сви добијају искључиво туристичку визу. Ја питам људе је л' имају неки посао, углавном говоре да или не раде, или раде на црно са родбином и пријатељима који имају држављнаство, и то за неки бедни проценат. Неће ни родбина да ти помаже.

I jos malo u prilog tome da ce ovaj olos morati na kraju balade da se njise sa bandera...
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=941289#k14861232

Srbijo medju sljivama, seti se da danas biras iste one ljude koje si i poslednjih 20 godina, jedino sto njihovo ime danas stoji uz drugu listu!
Jad i beda, nemam reci da opisemkakvim sredstva kojima se sluzi SNS da bi zadobio vlastu u Lucanima! Nisam ni siguran da li ce b92 uopste smeti da objavi ovaj komentar ali besan sam i kivan i moram da kazem sta imam!
Ljudima u Lucanima se preti poslom i egzistencijom ako ne glasaju za Vucica. Kazu da ce stanovi ostati bez grejanja a ljudi bez posla. Na dan izbora, mimo svih zakona i protokola aktivisti SNS-a idu od vrata do vrati i uznemiravaju ljude sa pitanjima da li su glasali? Za koga? I, naravno sta imaju protiv premijera ukoliko nisu glasali za njega! Srbijo, osvesti se! Dosta je bilo vise!
Sinoc su u Lucane stigal 3 crna dzipa sa aktivistima Naprednjaka iz Zemuna. Momci imaju od 25 do 30 godina a mene podsecaju na neku bezbednosnu sluzbu. Zaista ne znam koja je njihova uloga ali sam cuo da su bili i u Majdanpeku prosle godine i iskreno se nadam da nece tuci narod do kraja dana...
Ima toga jos ali ljudi, molim vas! Kada veceras b92 objavi da je SNS ostvario istorijsku pobedu u Lucanima znajte da iza toga stoje meseci ucena i pretnji i strah koji se ljudima uvukao pod kozu! Ovo je otimacina, nisu izbori... ZAPAMTI TO I PAZI!!! Hegemoniji nema kraja!

То је то, Џери.

http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Stefanovic-Pojacane-patrole-policije-i-zandarmerije.sr.html

Ево, проанализирајте мало ову вијест па реците шта мислите?

900 евра за 3 месеца! И то на црно! А живела је код рођака. Откад је професорска плата 75 евра? Ај, не кењај, мајке ти. Немају права професори да се буне, као да су једини угрожени и тачка.

Значи бебиситерка има исту плату као професор у средњој школи код нас. То је то.
Опет ти кажем, због таквих размишљања нас и јебу како стигну. Адвокати лопови, доктори корумпирани, пандури још гори, просветари нерадници итд итд.
А НЕКО мора да се побуни. Ко, ако не они? Да неће ови мученици што раде за 20.000 код приватника да изађу на улице? Они немају синдикате, попили би отказе аутоматски.

Џери спомену њихање на вешалима. Нису се њихали ни социјалисти, нису ни демократе, неће ни напредњаци. Код нас белосветски шљам дође да нам изиграва елиту и намеће европске вредности, а онда таман се понадаш да их склонише људи који мало здравије размишљају, кад и они се покондирише и претворише у исти шљам против ког су се борили. Никог тако лако не кваре паре и власт као нас Србе, зато смо често и губили сопствену државу.

А поновићу пост из оне друге теме.
Зашто се Срби не буне?
Зато што ама баш свако гледа своје дупе и живи од јутра до вечери, јер је толика немаштина да не може да се живи ни од данас до сутра.

Једноставан пример са избора 2012. године. Радници једне веће фабрике се буне против терора свог директора који је касније постао и председник општине. У предизборној кампањи ука, бука, најављују му вешање. Дођу избори, за време предизборне тишине (ноћ између суботе и недеље), тај исти директор је куповао гласове тих истих букача за 20 евра и сендвич. Његова група грађана је била друга по броју гласова. Дакле цена обичног човека је 20 евра.

20 ЕВРА
0

Е
В
Р
А

Mnogo je 20 evra, jesi li ti video koji je kurs danas?

Bas zato sto se nisu njihali socijalisti, imamo ovo danas. Demokrate ne bi nikad ni sisle s vlasti, ili bi ih smenili njima slicni da je bilo lustracije. Ovako su usli u zagadjen prostor, i umesto da su ga ocistili, njima se osladilo da traze dukate po djubristu. Svi treba da vise, ne samo ovi radikali, pa nisu oni mogli odjednom sve toliko zasrati - problem je sto se od 2000. namerno radilo na zaglupljivanju i pasivizaciji naroda, na relativizaciji morala, i da ne nabrajam dalje. To se nece resiti samo od sebe ni kad budu visili Vucic, Tadic, Sutanovac i ostali. Namerno sam izdvojio Sutanovca, treba da se visi i za "pasnjak na Vracaru", da se govna koja dodju ne bi usudila da ikad pokusaju nesto slicno.
U svakom slucaju, svakome bih preporucio iseljavanje pre nego lupanje glavom kako-gde-sta-odakle-zasto...

У неким "новинама" објавили како је Пајтић дерпе. Осим што је урнебесан текст где овај описује како му је тепао и шта су радили, мени је нејасно каква је то дискредитација политичара тиме што се објави да је педер? Па самим тим што је политичар већ 20 или колико већ година, био барем једном на власти и шта све не је довољно да свако паметан зна да је реч о најгорем шљаму. Шта још треба написати о њему?

Зато ми је пало на памет да се направи неки лист жуте или браон штампе где би се сви редом политичари прозивали зато што су политичари. Лепо овако ставиш насловну страну са сликом како копа нос у скупштини и насловима:

ПОЛИТИЧАР!!
Н. Н. члан странке и иде у скупштину, тамо гласа за законе, мамицу му јебем!

Ко победио у Лучанима? Мрзи ме да тражим... И у Мионици исто.

Pa u atmosferi straha, gde nosiocu izborne liste na dan izbora razbiju glavu, gradom voze crne dzipove pune gorila, i zvone ljudima na vrata da pitaju jesu li glasali i za koga - sta mislis?

За Мионицу сам нашао

SNS je osvojio 62,72 odsto ili 26 mandata, SPS 17,3 % ili 7 mandata, a DS 16,87% ili 6 mandata. Izlaznost na izborima je iznosila 70,4 odsto.

ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХ ХАХАХХААХ ДАБОГДА НАС ЈЕДНУ ТРЕЋИНУ ПОБИЛИ, ЈЕДНУ ТРЕЋИНУ РАСЕЛИЛИ И ЈЕДНУ ТРЕЋИНУ ПОУНИЈАТИЛИ!

Јасно ми је било за Мионицу, Џери... Мене тренутно Лучани више занимају. А и тамо из оног твог ЦП-а видех да је било џипова и претњи...

Mada jeste sramno za Mionicu, ako se kurce da su inicijatori Prvog srpskog ustanka, onda je od svog srpskog zita ostao samo srpski kukolj. Stvarno ce bre uskoro biti sramota ostati u ovoj Srbiji, maltene matematicki dokaz da si nesposoban. A u slucaju da imas pa(nina)ra, dokaz da si neposten.

Cacani su stare pickice, ne mozes od takvih ljudi ocekivati nista napredno, da se tako neadekvatno izrazim.

Ahahahhaha neverujem. Vučko na sledećim izborima 96 posto glasova, a izlaznost 83 posto ahahahha