Prijava

I ja mislim da je 7-8 sati svaki dan previše... Ima dana kad ne mogu knjigu očima da vidim, ma ni na pola sata i onda ne učim, bolje ništa taj dan, pa sledeći punom parom, nego po svaku cenu da bdim nad knjigom...

Celte, šta si ti doktorirao?

I meni je puno, ali opet, razumijem Luksa, jer znam njegovu priču. I za faks, a i za posao.
Čojk sad radi robote, a ograničen je vremenski, ima rokove, i šta onda, moraš raditi toliko.

Dobro, on i Kelt su naučnici, to je druga priča :)

Ne odgovori mi Celt šta je doktorirao. :)

Neki ETF, taj fazon, ja mislim :)

Aaaaa, znači kolega. :)

jes, elektronika... (bezicne komunikacije medj medicinskim senzorima)

uvek imas ti neki dedlajn, jebi ga... imam i ja, imam i sad na poslu. al opet sile nema da me zadrzi na poslu duze ako ja ne zelim.
ako je jedini nacin da ispostujes dedlajn, da sedis na poslu od 8 ujutru do 8 uvece, nesto je poslo naopako. puno naopako.

12+ sati dnevno ne bi radio za... pa da kazemo manje od milion godisnje, pa da se izvrne taj sto bi me terao.

dobro, pretera ga, radio bi i radio sam ono sto mnogo volim, dok mi zanimljivo.

Slični smo, Kelte. Eto rekao sam koliko sam ja učio dnevno i to je istina. Onako, kad dođe dva dana pred ispit, onda učim više. Pretrgnem se, znao sam i po 2 h da učim, lololo.

Luks stvarno si vredan k'o mrav. Ja ću treću da upišem sad, a da nikad nisam seo da učim više od tri sata, mislim provedem i ja osam sati nad knjigom ali od toga provedem pet sati gledajući filmove i viseći na vuki. I to u ispitnom roku, inače tokom godine ne učim mesečno 7-8 sati. :D