Prijava

Многи од вас су приметили да неки од нас имају неке улоге на овом сајту. Имамо секретарицу, хостесу, феникса, и многе друге. Неки су тражили да добију неку улогу и добили су. Скоро је била навала на добијање улога тако да смо решили да поделимо људима улоге! Ово се може сматрати као неко интересантно такмичење. Сваког првог у месецу ће неко добити нову титулу. Ево како можете добити жељену улогу. Само је потребно неколико критеријума задовољити и ето вам!

Прво се морате кандидовати за улогу, и то ћете урадити овде. Кандидати морају бити активни чланови старији од месец дана (не календарски већ да су дуже од месец дана на сајту...). Немојте писати жељену улогу овде. То иде на крају. Пријаве се затварају после петнаестог у месецу.

Следеће што се ради јесте тајно гласање од стране, не само вредног, већ и лепог особља вукајлије.

Тачно првог у месецу ћемо објавити победника који ће, најкасније до петог у месецу, добити титулу. О титули се договарамо са победником преко ПВТ-а.

Пријаве прихватамо у наредних 5 дана за овај месец, а од наредног све регуларно.

НАВАЛИТЕ НАРОДЕ!!!

e mogo bi i ja da se kandidujem!

niko ništa ne treba da radi. samo napišite ovde da se prijavljujete i sačekajte 5. septembar za rezultate

OK, prijavljujem se. Jeste da jedva ispunjavam uslov, ali zato to nadoknadjujem trosatnim blejanjem na Vukajliji, a i ne škodi da probam. :)

Nema tu jedva... Ispunjavas il' ne ispunjavas:)

Onda ispunjavam :)

Da, a kad smo kod ispunjavanja, * će nažalost morati da sačeka sledeći mesec :(

Ja se prijavljujem za ulogu!
Samo bi vas molila da ne bude neka jebacka i jebozovna:D:D:D:D:D

važeće prijave za septembar (za sada):

zyclon83
Rose_W
rockangel
spc

--

još 8 dana...
prijavite se, i možda baš VI dobijete premiju!

http://vukajlija.com/govor/nek-kaze/8276.mp3

Možda baš rimsko šest... :D

I ja bih da se prijavim...

umro sam od smeha na rimsko šest :D:D:D

super spc, prihvaćeno :)

naravno :)

-
samo jedna napomena:

Deli se jedna nagrada mesečno. Ako ne dobijete nagradu ovog meseca potrebno je da se ponovo prijavite za sledeći mesec. Prijave se ne prenose iz meseca u mesec.

Jel to po sistemu izvlacenja tj. birate jednog na eci-peci-pec koji ce dobiti ulogu ovog meseca???

http://vukajlija.com/recnik/autori/3959
Prijavljujem ovoga za ulogu koja ce se zvati
CAKNORISOVITIS

Ako si dala krv imas dve loptice u bubnju:)

jel mogu i ja...al da NE budem moderator.Samo da imam neku titulu.Svaki dan sam na sajtu, ali u prethodnih nekoliko dana nemam inspiraciju, trulo mi je da bombardujem članove praznim definicijama samo da bi održao rejting i da se borim za palčić gore.Tako da sam samo patuljak koji ocenjuje a ne daje definicije...može ?

zyclon83
Rose_W
rockangel
spc
Dzoni_The_Player
Zli !

hvala...dobro..znam.Za lek se ne kaze hvala....