Prijava

Ja poceo pa prekinuo ne znam ni sam zasto. Sad cu mozda da nastavim kad si me potsetio. Deluje ok mada pocetak zna da prevari.

Ja sam je skinuo i gledam je odmah posle Monka i Vikinga.
Izašla 2. epizoda Bordvoka, čisto da vas podsetim.

Ambiciozno sam skinuo komplet Lost, još sa sve nekim isečenim delovima i čudima.
PA da vidimo.

Konte, ja skoro završio prvu sezonu, iskreno, ovo što sam video nije previše zanimljivo :(

E do moga sad. Ja sam se onomad baš i primio na taj početak, ali tada sam bio mlađi dosta i puno toga mi je bilo lepo što sad nije kao što je bilo onda.

lolo juče nahvatah ono Workaholics, skroz do jaja po meni

to je đubre odvratno neduhovito pozz

pa nije to baš HAHAHAHAHA serija, nego HAHA serija

janosh

Svi vole Rejmonda. Hehehehehe.

Opasno mi idu na kurac sa tim snimanjem sezona dok ne umreš, ostariš dok odgledaš seriju jebenu.

Završio 20 epizoda Lost-a, odustao, jebemga, mlako-kilavo ovo meni ide.

Čru detektiv prejaka serija, sviđa mi se i volio bih da mekonahi i ovaj harleson glume drugu sezonu, mada sad vidim najavu da će Kolin Farel pokušati nešto, i ne vjerujem da će nešto uspjeti bogzna. A i čekam treću sezonu što bi rekla biki plavšić Kuče od karata, Spejsi izobjašnjavao dosad, valjda će naći nekog da može makar pet epizoda sa njim iznijeti da ga ne poništi glumom. Osim one što mu glumi ženu, milf i po

Jel zna neko dobar link za Las Vegas seriju?

http://www.imdb.com/title/tt0364828/?ref_=nv_sr_1

Treba mi neka za razonodu, a ova je puna vrh picki pa mi zanimljivo...

uzmi skini covece...niste mi jasni vi sto gledate serije i filmove na netu, a snimak fazon 144p