Prijava

Juče krenulo, smrdi da će biti dobra serija:

http://www.imdb.com/title/tt3250026/

Neće Zoo biti dobar seltiče. Ljudi, kako vam uspijeva da imate tako loš ukus? :) Po ne znam koji put, gledajte Fortitude, mračna je priča, kvalitetno odrađena, s puno nagađanja, drame, neizvjesnosti. Da, Zoo ima dobru premisu ali posle odgledane prve epizode sam se razočarao, malo i naljutio zato što volim ostvarenja tog tipa. Znači, Fortitude pa da vidite kako se dobra priča privodi kraju, za razliku od prve sezone True Detectiva koji je visokokvalitetno ostvarenje do prilično izneveravajućeg kraja.

ja sam skinuo taj fortitude..ovaj zoo necu da gledam.

iscurele prve dve epizode rika i montija, ako neko hoće linak nek traži u pevete
nastavili da jebu, biće ovo jednako dobra sezona kao i prva ako ne i bolja. očigledno im ne ponestaje ideja jer je sve luđe i brže kako srija progresuje...

Internat je jedina serija koja mi je tokom svake epizode držala pažnju. Preporučujem, jes španska ali zaboravite predrasude

http://www.imdb.com/title/tt0115270/

Sećam se serije dok je pičila na TV-u. Divota je bila!

Najzad prebrutalna epizoda Hanibala. Nije obećavala, ali je ispalo predivno. Izgleda da ima nade za dostojanstven kraj. Par divnih momenata.

Jašta, Prove, posebno mi je drago da su zapaženu ulogu dobila prosuta crijeva onog žabara inspektora ;-)

Dobro, to se naslućivalo, ali Japankin preokret i finalna scena su mi hajlajt. Čak je i Mads najzad bio bez maske u razgovoru s Lorenson, pokušao da ga isprovocira i dobio svoje. I izbor muzike je bio idealan.

Jeeee, Ray Donovan izašla 1. epizoda, ima i prevod.

Fala kurcu cekam 6 meseci

Ako bude dobra sezona ide serija u top3 ikad

Pseto, kontam da će sezona biti pravi dernek, jer u drugoj se zakuvalo na kraju. Sad su se svi sa svima posvađali, biće preljepo.

A matori miki ispada sve veca i veca faca, poceo sam da ga gotivim preljuto

Samo ćuti, zamisli da su umjesto Voighta stavili Christophera Walkena.

Hahahaah sad nemam pojma sta pricas

Čuj, nemaš pojma. Rekao sam da zamisliš da umjesto Džona Vojta Kristofer Voken glumi Mikija.

Pa nisam brate znao da se taj lik zove dzon vojt a ne znam ni ko je kristofer voken hahaha, sacu izguglati pa cu ti javim sta mislim o tome

Edit: aha, znam ko je lik. A ne bi to bilo to jer bi mi sa vokenom bio gotivan od starta a ovako sam mislio da je govnurda najveca i cak kad je radio kul stvari prikazivali su to nekako da ne znas da li je gledao svoju bulju ili radio dobro delo ako me kapiras sve do kraja druge sezone kad vidis da je u stvari carina jebena ali kapiras i reja zasto ga malerise i sad sam stava da su obojica u pravu sa njihove tacke gledista i da nema sanse da se izmire jer je rej egomanijak a miki stalno pravi sranja tipa karanja necije keve ili spickavanja brda para lol

Nego jesi gledao ovu epizodu oce biti ludnice? I nemoj da mi spojlujes nacu te po ip adresi!

Pfhahaha!

E, a zašto bi zamišljao? Vojtu je legla uloga sasvim fino.