Prijava

Izijem, i meni se čini da će biti smeće. Elem, nakotile se serije ovih dana: Peaky Blinders i dalje plode (engleski titl ovdje; Blacklist gotova 4. sezona, Orphan Black jebe, a sutra Banshee finale s04 i serije uopšte :-(

Banshee preljepo završio, oću opet neku ovako seriju sa poštenim zlikovcima, a ne neke epsko-istorijsko-apstraktne lopove.

ja počeo da gledam orphan black, al likovi su mi nekako kilavi i kičerajski bili, mada je priča odlična i tek krenula da se zahuktava

možda nastavim da gledam

Rađ, nastavi, radnja u početku čupa seriju, dok ne krene dernek, a na likove se navikneš vremenom. Pozdrav tebi i tvojima.

blacklist naivno i plitko sranje izbegavati u sirokom luku

Također i Benši jebeni. Jebao me dan kad sam krenuo da gledam taj proliv.
Inače, sad odgledah najnoviju epizodu Piki blajndersa. Kad onaj sveštenik kaže Should we say grace, umro sam. Nema, to ludo pa bog.

sveštenik

to ludo pa bog

Dobar skeč, Griffine

skinuo sam pricera sad pustam

prva scena puca tijelo crncu

Крв ти јебем колико је луд Причер, тачно ми се јебе и за стрип и што је унакажена верзија стрипа, свака сцена већа будалаштина, потпуно спонтано и раздрагано као епизода Бранка Коцкице, а оно Трејнспотинг на есиду јебеном, само да свака епизода задржи ту динамику, у супротном јебо им пас матер.

O reju donovanu ako neko nesto zna napisite pls nismo se videli ihahaj

Znam ja, pseto, oš da ga pozdravim?

Necu brt kazi mi dokle se stiglo ili ako se nije stiglo kace i ako imas linkove da gledam daj eto tih par stvari bi mi ulepsalo ovo govnjivo jutro

Jbg, ne znam dokle si ti dogurao, 27.06. počinje 4. sezona. Ako te šta zanima konkretno, pitaj u pvt, da ne pišem kvariše ovdje.

Pa onda mislim da sam pogledao sve

Elem, Person of Interest plodi i dalje, već 6. epizoda.

celtic
Elem, Person of Interest plodi i dalje, već 6. epizoda.

Treća, (posebno) četvrta, a sada i peta sezona jebu - top 5 aktuelnih serija.

Da nisu imali malo slabije prve dve sezone, mnogo više ljudi bi pratilo.

Da nisu imali malo slabije prve dve sezone, mnogo više ljudi bi pratilo.

ja odusto na po prve