Prijava

De pogodih poslednji post. Bila je pasionirana diskusija (zavada na krv i nož) oko toga da li su bolji hanibal ili vikinzi, iznenađujuće mnogo ljudi misli da je hanibal jako sranje i mlatim glavu već nekoliko dana na koju foru. Onda naišao na tekst u NIN-u i skontao da ipak ima 2 negativna pogleda na seriju, fanovi vikinga samo kažu "pederski i smara". U svakom slučaju oba pogleda su pogrešna, ćaopoz.

U al se prosrao lik u tekstu na par mesta. Sigurno bi on napravio seriju mnogo boljom i zanimljivijom, svaki kadar bi gledaoca intelektualno naprezao do krajnjeg limita a istovremeno bi pruzao enormnu kolicinu zabave i sarma. Uz naravno najbolju muziku. Jede govna, gledaj.

dobri su vikinzi, msm gledao sam do sredine 3. sezone negde ne znam zasto sam prestao, ali serija je za ubijanje dosade, idu u osvajanje, preskoce 2god fazon i rokaju se, to je adut serije, stalna akcija i scene borbe

hanibal je nesto sasvim drugo, ne moze u isti kos, ne moze u isti kos ni sa jednom serijom, na tv-u nista slicno vidjeno nije

Oduševljen serijom, mada ima par mesta kad mi se ne sviđa kako je hanibal obučen i bilo mi je malo dosadno sa onom azijatkinjom. Kraj je najsavršeniji koji sam gledao u životu

Foresteru, pogledaću Pričera sada. Ne bude li sve dobro kako si rekao, šaljem frumentarije po tebe.

forstere jesi video kad su dosla ona dvojica na kraju mozda

Pogledo sam ovo pricera...dobra prva epizoda, ali jos nisam sknoto kakva bi mogla biti serija. Tj moze se vrlo lako utopiti u monotone zaplete vec vidjene u drugim serijama i ne ponuditi nista novo i postati samo jos jedno govnjivo ostvarenje tipa Lucifera...a moze biti fino otkrovenje ove sezone sto se iskreno nadam da ce biti!

Foresteru, pogledah pilot epizodu, prijatno sam iznenađen, pošto sam čitao strip, koji je jako dobar. Dalje ćemo vidjeti kako se odvija radnja, a onaj Irac vampir je lobanja na kvadrat.

EDIT: Strip možete preuzeti odavde

genesis je dobro i lose u jednom, bez prevlasti jednog entiteta nad drugim pa se kao takav moze suprotstaviti i samom bogu. to ce biti glavna radnja cenim

valjda nece pricer da razocara kao gubavi lucifer

The Americans i dalje dobri, još 2 epizode do kraja sezone.

Nahvaliste vi ovog Pričera, a? Jeri da gledam?

Gorštače, gledaj. U mom postu iznad imaš link, skini strip po kojem je rađen scenario.

Peaky Blinders odlični, još 2 epizode preostale.

EDIT: Woohoo, juče potvrđeno, snimaće se 4. i 5. sezona serije!!!!

Krenem juče da gledam i dođem do one scene u avionu i puče mi net. Posle nemadoh vremena, al da početak obećava - obećava.