Prijava

Kajteze, čitao si mi misli. Džonatan Nolan završio Person of Interest i odmah napravio novu seriju za HBO ;-)

Celtic da li si penzioner?

Jeste u duši. Ako sam dobro zapamtio on je neki fizioterapeut ili maser ili kombo neki tako nešto.

Nikolase, ako je neko stariji i mudriji od tebe, ne mora odmah biti penzioner.

Kako ovo gordo i prepotentno zvuči! Omašio si poentu, zavidim ti pomalo da toliko vremena uspeš da izdvojiš na sve moguće serije.

Person of Interest lijepo finale serije, premda vrlo tužno.

Поштено сам био пред распадом у пар момената, то се није десило од како је Дензел Вашингтон ушао са мексичком мафијом у кола да би спасио девојчицу.

1. Nikolase, nije prepotentno, bar ne namjerno. Nađem vremena, pogledam puno odjednom, onda par dana ništa i tako u krug ;-)

2. Foresteru, saučestvujem u tvom bolu :-((((

3. Šećer na kraju, izašao pilot Ray Donovana, a ispao i titl. Uživajte!

gomorra odlican kraj.ne moze ni da se nasluti sta ce da bude u sledecoj sezoni.ko ce da ceka jbt,,sele jel gledas gomoru.kako se rokaju kamore.

gomoru gledamm trenutno 8. ep prve sezone kad se djena vratio i prelud je malo mi je to losije odradjeno, klasika klisei itd. al dobra je serije nema sta verujem da postaje sve bolja

i kud pomenuste sloumousne i dalje gledam klipove, koja je ovo prelepost npr.
https://www.youtube.com/watch?v=qFPZukGNiys

sta mislite hoce li se radnja u buducim sezonama seliti u ameriku, tj. boston

pa ne znam dal ima klisea.ja nisam primetio.mnogo je filmova i serija o ital.mafiji tako da ima mozda stvari koje su vec vidjene, ispricane.druga sezona je sporija od prve ima scena koje traju neobicno dugo a u njima nema nista posebno.to mi je mnogo bolje da vidim nego u americkim kad krenu da pretrpavaju nekim desavanjima i zavrzlamama da gledalac ostane bez daha i sedi na ivici stolice

Opa došao Rejčuga

Inače, Piki Blajnders još nisam počeo gledati i plašim se šta će biti kad zaorem... Jer sam ga bacio na lik Albija u filmu "Legend" koji tumači Pol Anderson.

Vejvord Pajns onako nastavili, neloše.

sta mislite hoce li se radnja u buducim sezonama seliti u ameriku, tj. boston

Iskreno se nadam da neće, mislim da bi to bio overkill

Onaj Vestvrld mi izgleda kao da neće biti sredine, ili će surovo jebati ili će biti govnurda

Vejvord Pajns onako nastavili, neloše.

Opa, nisam znao, taman da se malo premosti posle svršetka Blajndersa i GoT-a (uskoro)

Iako imam čelične živce i gledam svašta, Vejvords Pajns je jedna od serija koju nisam mogao da pratim. Nego, ko voli milicionerske serije, neka gleda ovo, scenario i produkciju je radila Ann Biderman, autorka Ray Donovana.

Dakle završiše "Person of Interest". Kraj je fenomenalan, serija zaokružena, ko je čekao da bude kompletirana, od mene ima najveću moguću preporuku za gledanje. Ponavljam se, ali sada kada je završena potvrđujem - prva i druga sezona su okej, treća, a posebno četvrta i peta su među najboljim stvarima ikada urađenim u ovom TV formatu.

Neki su se nadali, posebno mučenici što su verovali u Netflix (koji ima PoI u ponudi) i oni koji su organizovali peticije, da će serija ipak biti nastavljena. Neće.

Možda i zato što je Džonatan Nolan (kreator serije i brat poznatijeg Kristofera Nolana) potpisao ugovor sa HBO gde će počinje novi projekat:

https://www.youtube.com/watch?v=eX3u0IlBBO4

Eto nečeg novog da ga jedva čekamo (oktobar).

EDIT: Seltiče, vidim da si ti pomenuo isto u kraktim crtama. Prevideh :)

o čemu se radi? ne sviđa mi se kako je opisano na imdb

U kojoj? Person of Interest, ili Westworld?

Outcast - sranje. #samokazem

taj vestvorld mi deluje ok.prvo cu da pogledam film.jul briner glavna uloga.

Agilni
U kojoj? Person of Interest, ili Westworld?

person of interest.
izgleda mi kao nešto što bih mogla da gledam

Vidro, gledaj Person of Interest. Treba na početku da se navikneš, ali vrijedi strpljenja. A to-o čemu se radi, neš majci, no no, to se zove KVARIŠA ili SPOILER, kako kažete vi Kalifornikanci.