Prijava

Personu ne moze svako da gleda, moras da volis tu tematiku, specificna je, a koja je tematika videces posle bukvalno 20 min, mislim da je to tip serije koja ti se ili bas svidi ili zgadi do bola, onako na prvu loptu.

Samo cu reci da vredi gledati ako nista zbog Majkla Emersona (Ben iz serije Lost) koji KIDA sa glumom, a tu je i Dzim Kaviezel koji je isto poznat (glumio Isusa itd) i odlicno odradjuje svoj posao i ovde. Da se ne lazemo jesu neke stvari malo naivne, tipa Dzim prebije 5 likova i baca ih po sobi ko malu decu itd

te naivne stvari sto si spomenuo ja mislim da to daje odredjen smek seriji.takva je rezija jednostavno.meni se u pocetku to nije svidelo onda sam pravalio kako to pravi odredjenu atmosferu i cela serija je prijatna za gledanje.nasilje u seriji je predsavljeno kao zabava tako utice na gledatelja

retko koja serija je ovako prijatna za gledanje.ta tematika bi trebalo svakom da se svidi ko je iole obrazovan i ima potrebu da siri vidike.jebes one budake koji se uhvate za jednu dve teme i to guraju ceo zivot

Џим ретко када пребије пет ликова и баца их по соби, у 99.9% случајева им пуца у колена и напусти просторију док се они мигоље.

Da, u stvari to se cesce desava nego ovo sto sam ja naveo, napisao sam prvo sta mi je palo na pamet.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mekd2cx2F51rv1wh1o1_400.jpg

prelep i prepametan pas

Belgijski ovčar, inače se podvrsta zove Malinoa.

životni vek tog psa je od 12 do 14 godina

Zlatnosmedje je boje i ima dugacke vizljaste noge

12-14 godina, pošteno, brate. Ovaj moj (NLT) ima 8, inače, oni žive do 10 godina, vrlo rijetko do 15 godina. Ne znam kako ćemo se jednog dana oprostiti :-(

Necete se ni oprostiti ima samo da iznenadno gekne(mozda i nasilno), neces stici ni da mu kazes koliko si ga voleo

Mislim nije da zelim to samo mi tako deluje sa ove distance

Najteže je prvih par dana posle kobnog oproštaja. Neće niko od familije da preuzme odgovornost da ga hrani i šeta.

Koga, seltika? :seltikovanje seltika smajli:

Pseto, ja tebi ovako nešto ne bih nikad izgovorio!

Pa ne bi jer ja nemam kera brt :end seltik iz seltikied agen:

Se ovi Piki Blajndersi svo vreme ponašaju ko kompletni retardi?

FOOOK!!

- FFFFOK MAIT!

FOOORA FOOOKIN FOK!

a onu matoru tifusarku poli treba šutirati nogom u glavu

hahahah sta je problem roki

Ne znam koji im je kurac. Gledam drugu sezonu, epizoda tri. Jebote ko da se radnja dešava u Sofiji a ne u Londonu. Ste vi sigurni da su u pitanju cigani a ne bugarski imigranti?

Person odlična serija, tema vrhunska, jasno je svima da je akcioni deo preduvan, al' ono, kvalitet je