Prijava

da l su jebeno otkazali vinyl ne verujem

Zao mi za Vinyl. Retko od HBO da nije govnurda proliv.

muzicka industrija njujork sedamdesetih skauz
dzeger i skorseze radili, bobi kanavale glumi glavnog lika (dzip iz bordvolka) i ojebao je samo tako plus jos par dobrih glumaca i prejebena muzika, iako nisam bas taj fazon, ali toliko sam dobrih pesama otkrio preko serije

po meni vrlo dobra, al ne gledaju glupani seriju isto ko hanibala sto su jebali :(

Pogledam par epizoda Folti Tauersa pre par dana... mamu im jebem uvek se upisam od smeha.

- Kad platim sobu sa pogledom ocekujem pogled.
- Pa imate pogled na Torki
- Ocekivala sam vise od toga
- A sta to gospodjo u Torkiju, mozda pogled na sidnejsku operu?

Aahahahaha jebeni cemerni Bazil.

Nikad cuo ali po imenima.su galaktikosi bukvalno a kapiram da sto se tice serija za sad imamo slican ukus, moguce i sto se tice zena ne znam..Skinucu jednu dve ep da pogledam.

Dzip Roseti ahhaha..Kako voli da se vezuje i gusi za vreme sexa, secas se scene kad izlece go iz one vile kad su probali da ga roknu..L e g e n d a

Takodje fora sa Bona Fortuna - Bone for tuna lolo

Ocu jos 1 sezonu boardwalka :((

eh tuga stvarno :( i tu je hbo jeo govna, strpali sve na kraju jer nisu imali para, pilot traje 2h da znas za vinyl samo

fawlty towers jebe

Jebeni Kliz je najsmešnija živa glava. Ova što mu je žena je za to vreme prepička! Najbolja scena u seriji.
https://www.youtube.com/watch?v=yfl6Lu3xQW0

Ko zna profil od snezane savic ili njenu stranicu verifikovanu da je pitamo da nam prosledi radasina u pvt

Hahahah, koliko je Snežanu vreme pregazilo!

“Ne znam šta je sa našom omladinom. Ovaj dečko J.Đ. na prvi pogled lep, zgodan, šarmantan mladi momak, ali ja sam zapanjena koliko je potkovan nekulturom, drskošću i bezobrazlukom. Šta se to dešava u mozgu takvih ljudi, pa šalju svoje polne organe umesto pozdrava kao nešto najnormalnije. Ovo sam podelila sa vama, dragi prijatelji, da se takve osobe postide svojih postupaka i razmisle pre nego što urade takvu gadost. Davno je rečeno: ČEGA SE PAMETAN STIDI, LUD SE PONOSI“, napisala je Snežana u svoj Fejsbuk postu.

bombi evo jedno MAD MEN SPOJLER SPOJLER SPOJLER pitanje

da li mislis da je sjebanom don drejperu na planincugi medju onim ludacima sinula ideja za legendarnu koka-kolinu reklamu, vratio se, izdominirao, opet postao najveci doktor i opet nasao neku (ne)srecnicu ?

Od cele serije mi je ostalo u secanju prvi predlog za Lucky Strike reklamu - svejedno cete umreti, umrite sa stilom. Nije prihvacena naravno, ali jeste njegova alternativa - od duvana susenog na suncu (kao da je to nesto specijalno). Inace simpaticna glavudza, nosio sam ga na glavataru godinama.

pa zbog avatara sam i pitao, mislio sam da si veliki postovalac serije

Ma jok, slucajnost

Hahaha, Gavrilo Princip uramljen u kancelariji CEO-a E-Corpa. Pa jebem te živote!

https://s32.postimg.org/7h349dxqd/image.jpg