Prijava

taj matori mi je najgotivnija glava u seriji

kad je u DC-ju objasnio onima

A ćerka Meril Strip tandrlja mekiku.

Hahaha znao sam da me podseca na nekoga

gledam trejler za doctor strange i sranje ce biti ko i ostala superheroj govna, ali mi pade na pamet da se odradi specijal sa hanibalom i serlokom, krosover ili kako se to zove vec, moglo bi bas brutalno da ispadne

Ubih se od smora, uzmem onog louis ck pustim random epizodu, i lik ulazi u prodavnicu i kupi JANA vodu. looooooooooool

brokoli idi na temu it kutak postavio sam ti pitanje tamo

http://www.imdb.com/title/tt2401256/ - Ovo mnogo obećava, a HBO ispunjava obećanja. Turturo je verovatno u top 10 najpotcenjenijih filmskih glumaca. I baš mi do jaja deluje lik detektiva Boksa, nadam se da će se lepo razvijati do kraja.

HBO ispunjava obećanja

Khmkhm

Torturo je bog. "Milerovo raskršće" i jedna od najboljih scena na filmu koje sam gledao ne bi bila ista da je neko drugi u njoj.

Elem, skinuo sam juče prve dve epizode "The Night Of", baš sam hteo večeras da podelim utiske nakon gledanja.

A jesam zapamtio da voliš Turtura, pominjao si više puta. Prejak glumac, koji čak učini da Zohan sa Adamom Sendlerom bude film vredan vremena. Šteta je što, da nema najpoznatije jevrejske braće u Holivudu, bismo bili lišeni takvog bisera. I kao Barton Fink je idealan. Ozbiljan method actor.

A ti, Bombase, ako ti je HBO = "Seks i grad", onda si u pravu. Ali si se odao nekim glupostima u poslednje vreme, pa sad pokušavajući da sve svedeš na trol, maskiraš gluposti napisane pri zdravom razumu.

Komedije su im sve govno do govneta. Da se drze drama - epika - kriminal donekle i da se slozim.

Njihove komedije nisu "haha" (iako ima hahaizama dosta), one teraju na razmišljanje.

Koeljo mudrost s omota flašice vode

Jebo komediju koja tera na razmisljanje.

BY THE ORDER OF THE PEAKY BLINDERS

sušu ti jebem.

LOL jesi li spoznao Blajnderse, Bandi?

sačekao sam savršen momenat i sljuštio ih za 3 dana, život je lep.

Rej Donovan i Sjuts odlično ćeraju za sada, dok mi je Vejvord Pajns onako, možda je uticaj Venere, možda zvezde, a možda serem

Gospon Robot jebe isto

poyy