Prijava

Otac i majka bas mladi a deca po 25 godina obojica. Keva mozda ima 37 godina a cale 41.

Flipse, pa sve se slaže, u Pakistanu je to optimalna starosna razlika između djece i roditelja :-)

Stranger Things sam skinuo. Kakva je? Vredi li potrošiti desetak sati ovozemaljskog života na nju?

Ima momenata koji će ti se svidjeti. Ipak, više je izvikana nego što nudi.

Na pola sam pilota i već ima mnogo referenci Karpentera, Romera i neke filmove iz tog perioda. Te glave imaju kultni status, pa se verovatno serija udvara toj hardcore publici. Verovatno ću do sutra sve odgledati.

Ima malo X-Files momenata.

Baš ide na kurac ta likuša (no pun intended)

Mr. Robot fina 8. epizoda, KVARIŠA jebi FBI, makar i u seriji! AŠIRAVK

Slažem se, vrlo dobra epizoda, zadnjih 15 minuta su do jaja skroz bila

angela dok peva karaoke<3

Koliko je Anđa nejebozovna, gora je od Ljubinke Klarić. A ona Eliotova sestra mi je previše psiho, ali svakako bolja.

Ma gospodja velik je tu zena zmaj jebenibi to kakva picka

Ja pogledao sedmu i sad SPOJLER on je sve vreme u zatvoru bio kao, ali onda se nikako ne uklapa radnja iz ranijih jebenih epizoda ili sam ja lud?

šta se ne uklapa armine brt

Pravio sam pauze izmedju epizoda al hakovo je za crnju onog sta koji kurac, je l zbog toga u zatvoru?

Kopiranje Fajt klaba je sramno! I sad su ubacili jedan toliko isforsirani twist da trebamo vilicu pustiti do poda. G-đi Velik za velik hehehe kakav sam mag tautologije.

pa postoji par mogućnosti

SPOJLER ALERT SPOJLER ALERT BRAĆO PIUPIU

- ubijo tajrela
- 9/5 attack
- nešto treće

Jedino mi je logicno da je sve to sa crnjom i onim deep web sajtom njegova projekcija, ustvari je rej sa ortacima iz celije dilovao po zatvoru marlboro fazon pa ga odrukao eliot, pa su uhvatili pod tusem da ga jebu i spasi ga onaj drugi crnja koji u stvari radi za dark army sta?

Tajrel najgotivnija glava u seriji bio greota jbg, mada mislim da je ziv nego mr robot nesto mulja

da da, joey bada$$ je goon dark army-a sve vreme je u stvari čuvao eliota

ne verujem da je on ono izmislio nego da je Ray bio tamo neki čuvar ili nešto više na hijerarhijskoj lestvici pa je tako imao komp i kancelariju