Prijava

vesna, želja za prevelikom objektivnošću postepeno prelazi u potcenjivanje, pozdrav

Bolje je nego precjenjivanje.
10? Do koliko tebi ide skala?

Smatram da je Turturov lik lijepo definisan i da je sam Turturo odlicno odglumio. Osim njega, ostali su bas mlaki i podosadni. Osim Omara madafaka.

Poco gledam Boardwalk empire, za sad ok. Jedino me smara ona carlston muzika, sve joj jebem, gu gu ga ga...

Period drama jbg.. mada ja gotivim tu muziku
Peaky blinders npr. Sjajno uklopili modernu muziku moze i tako

Ti bi Blajnderse ispljuvao da ne glumi onaj bizgov, priznaj!

za night of sedmica je puna kapa.nije mi se svidelo sto je bas svako koga su naz i devojka sreli to vece bio potencijalni ubica.onaj grobar je kao jeziv i on je nasilan prema zenama a onaj crnac provalnik bas nasrce na ljude nozevima koje uzima iz njihove kuce, tu je jos i ocuh koji je nasilan prema zenama i ima motiv.ja volim kad zapleti deluju prirodnije kao u zici recimo ili u the shield.cela soba u krvi on cist i kao ne zna dal je ubio pa nije on mogao da je izbode nozem na 20m razdaljine bio bi krvav do laktova

Sta bizgov majmune jedan

A priznaj da je lik ograničen glumac. Pokušava biti method actor a školski je primer karakteristične i grube lobanje

onaj turturov problem sa kozom, tu mi medicina nije jasna.doktori ga lece a lecenje nema nikakvog efekta onda mu kinez da da pije neki prirodan lek i bolest se povlaci skroz, posle nekog vremena se povrati i kad je otisao kod doktora doktor pocne da omalovazava tog kineza koji je uspeo bar na neko vreme da se bolest povuce za razliku od doktora koji to nisu uspeli.kako da onda ne postoji lek protiv toga kad je povlacenje bolesti moguce.nauka u toj seriji je skroz degradirana

night of malo jaca 6/10

Joj labokv ala ti slabo kontaš
ček sad ću ti napisati vezano za to

napisi mi samo nemoj da vredjas

Poenta je da je čovjek non-stop pod stresom. Zato se i češe, ne zna šta će od sebe, pravi sebi rane zbog stresa. TO što je kod Kineza otišao, to je puki slučaj. Ništa mu nije pomogao za kožu, već mu je uvalio smeće. Fazon je u mački. Trenutak kad je nabavio mačku, tad je i počeo da se opušta koliko toliko, doi tačke da je sve nestalo. Postao je veseo, čovjek bez stresa. U trenutku kad je mačku vratio u azil, odmah je postao depresivan, nervozan, opet mu se vratilo to. Na kraju kao što vidiš, opet je počelo da se povlači, postao je veseo, bez stresa, a zašto? Pa zato što je vratio mačku u stan. Na kraju serije kad on izađe iz stana, nakon 10-ak sekundi mačka prođe kroz stan. To je poenta, mačka kralju.

ok a sto mu onda doktori prepisuju lekove za kozu i masti kad to nema veze sa njegovim problemom sto mu nisu savetovali kucnog ljubimca ili mu dali neke lekove za smirenje

ispada da doktori lece mastima psihicki problem

зато што доктори немају појма