Prijava

Kakve to veze ima sa serijama seltiku?

Dormeo jastuk nije 100 evra lazes ko pas imam ja 2

dormeo jastuk - mnogo dobro nešto

bombaš ovo je god tier dormeo jastuk, spavam kao ona riba u reklamama na stranu što inače ne radim jer uvek spavam na stomaku

bukv sam prvo veče sanjao da jebem džesiku leng a brat Louie C.K. u pozadini baca neke kul fore i ja jebem i plačem u isto vreme, neverovatan doživljaj

E daj link za jastuk od 12 iljada da zovem da im jebem mater

ne postoji takav jastuk na internetu, najskuplji je pet soma

džanki je svoj jastuk verovatno kupio od dormeovih službenika koji su mu pokucali na vrata i objasnili da je jastuk od trijes soma dinara na popustu

Znam da ne postoji, laze dzukela

džanki je svoj jastuk verovatno kupio od dormeovih službenika koji su mu pokucali na vrata i objasnili da je jastuk od trijes soma dinara na popustu

Haha, Rađ, Džankija posjetili Dormeovi svjedoci!

hahaha Dormeovi svedoci, dobra..

PANINARO DA DEFINIŠE ODMA

nevezano za džankijev post sad, primetio sam da u poslednje vreme svi redom načepljujete seltika za svaki mogući skeč ili blagu šalu i sve to karakterišete kao klasičan seltikizam i to mi se ne sviđa

na ovom forumu mora da se promeni jedna stvar: da se čitaju postovi, a ne imena autora koji je ostavio post

predlog za kaizen: da na forumu moraš da iskroluješ celu stranu i tek kad dođeš do dna, pokažu se imena i avatari iznad postova

Seltik bas lepo skecuje ono sta sam procitao

Слажем се Рађардом, али то ће доћи на ред тек после реализације кварише.

i meni to seltikizam ide na kurac kao da je neka fora, jos je i jadno, kao sto je i postalo kacenje moje slike doduse samo thilmo nije ukapirao da je dosadno onda sam ga malo zezao za zenu, bas cista zajebancija bez zle namere onda je automatski prestao sa kacenjem verovatno je toliko popizdeo da su mu se tresle ruke pa nije mogao da koristi fotosop

e labavi, a tebe je neko zezao sa zlom namerom? aj ne zajebavaj

pusti mene idi na temu sa filmovima oce da te karaju tamo

https://www.youtube.com/watch?v=JctIuZfSsa4
Ово делује да би могло бити занимљиво....