Prijava

http://www.imdb.com/title/tt0115270/ - Ostala mi je u ljepom sećanju kad je bila davno na RTS-u. Sad je skinuo ponovo da gledam. El se neće utisak pokvariti?

Sad odgledah Robota, dobro finale, nema šta.

Lukѕ
Rej Donovan nastavlja da jebe.

juče

Nemoj mi to brate raditi pls :(

Prove, gledaj Millennium, utisak će bidne samo bolji; snažna lobanja ovaj Henriksen. Elem, The Blacklist preljepo nastavlja u 4. sezoni.

Emitovana prva epizoda The Exorcist, nadam se dobrom hororu

Ogledah Exorcist, fin početak, ali ništa spektakularno. Možda će se priča tek razvijati sa narednim epizodama.

Večeras na hbo3 izređali celu prvu sezonu true detective-a, a jeste jebeno dobro odgledati ovako.

Ništa mi nije pokvarilo utisak, poodavno sam gledao, sećam se kroz maglu šta i kako, ali i ovako jebe.

Završio sa The Killing S02. Mnogo serija ide uzlaznom putanjom. Prva polovina prve sezone mi baš dosadna bila, kasnije je prilično popravljeno.

8.1/10

Izašla cijela S01 Marvel's Luke Cage. Sutra poplava serija: Ash vs.Evil Dead S02, Shameless S07 i dugo očekivana premijera Westworlda.

Hahah, Seltiče, pa tebi će stvarno oduzeti djecu zbog nemara. XD

Inače, završio s The Killing S03. Previše tvistova, ali je bolja od prve dve sezone. Preteruju s navlakušama, ali ima momenata finih.

Raspali Kim Bodnia... Pocece da privlaci sitnije objekte k sebi jos malo. Uvek mi njegovo ime zvucalo kao naziv asteroida.

sutra westworld bas sam nadrkan za to :D

takođe, baš moćno deluje

upravo odgledah prvu epizodu Quarry. Kakva pilotčina!

Westworld je jak; Nolan bogotac, a Hopkins bogđed i praNđed!

Nolan jebeni genije, kakva braca sve ti jebem koje su to ideje, cast je ziveti u njihovo vreme

uh, to mi recite, još od betlstar galaktike nisam naleteo na sajfaj seriju koja nije govno

pogledaće se pilot pred spavanje

Upravo išlo na hbo3, uf uf. Kakav je raspored, seltiče, koliko epizoda u sezoni, jednom nedeljno, je l'?

Obećava mnogo, nema šta.

Sad vidim, deset epizoda na sedam dana. Već me pojede da odgledam sledeću, nek ide u kurac i gde naleteh sad na westworld.