Prijava

i westworld nastavlja da jebe jako, definitivno

Ja bih toplo preporučio ovogodišnju finalnu seriju košarkaške lige Srbije.

Gledo još ko frindz?Dobra je serija a nije tolko poznata na foru dosije iksa

Čita se frendz brt, evo sad ide na b92, super je, samo ne znam koliko liči na dosije x xddd

Westworld inače tinja slabašno, treća epizoda najtanja imam utisak.

da, treća najmanje odlichna za sad, ali će to nadoknaditi četvrta koja će jebati jako i slojevito

dusan1001

Gledo još ko frindz?Dobra je serija a nije tolko poznata na foru dosije iksa

gledo ja, banja od serije

Blacklist dobar, preljepa serija, 'nako, fina.

Westworld, odgledao pilot (za dan i po). Nisam neki fan Hopkinsa, ali tek ne volim Ed Harisa, možda i najomraženiji glumac svoje generacije. Ako ništa drugo, zbog muzike će serija neverovatna. Mada, serem. Ne volim mnogo nolanovštinu, ali HBO je ovo, a oni se ne zajebavaju.

https://www.youtube.com/watch?v=SIdI5mTKd9M
https://www.youtube.com/watch?v=lzIrqArhgYk

Prove, pogledaj prvo film Westworld, pa onda nastavi seriju.

Једино што ми код Њестњорлда иде опасно на курац јесте форсирање псовки јер ето ХБО је па као ајмо сви свака друга да нам буде фак фак фак факин курац пичка говно сиса, ово ми је за сада једина серија у којој ми то смета, толико звучи вештачки, форсирано, скоро никоме не лежи да убацује "факин' " као поштапалицу, најмање оном најстаријем Хемсворту и оној кретенуши са којом тражи залуталог хоста.

Ovaj Hemsvort je nekako i najgotivniji od braće. A HBO koristi to što je premium cable i nije ono što je kod nas "nacionalna frekvencija". Ima ogromnu slobodu u korišćenju opscenosti i frontalne golotinje.

Ма то је све ок, али упореди изречено "fuck" у Дедвуду и овде, небо и земља, тамо природно и нормално, овде максимално исфорсирано чисто псовања ради.

Pa dobro, traže optimum. A realno, "Go fuck yourself" je mnogo više u duhu Divljeg Zapada no npr. "Go to Hell!"
Meni su se čak i neke psovke svidele, poput:
- Ja bih je jeb'o.
- Problem je što Gosti ne bi.

Za mene je ovo fin primer korišćenja psovki. Nasuprot ovoj seriji, uzmi psovanje u Robotu. Pa to je greh i porediti. Ne znam jesu li gore psovke musave Eliotove sestre ili frustrirane Anđe.

Dobar je Westworld, za sad.

Једино што ми код Њестњорлда иде опасно на курац јесте форсирање псовки јер ето ХБО је па као ајмо сви свака друга да нам буде фак фак фак факин курац пичка говно сиса, ово ми је за сада једина серија у којој ми то смета, толико звучи вештачки, форсирано, скоро никоме не лежи да убацује "факин' " као поштапалицу, најмање оном најстаријем Хемсворту и оној кретенуши са којом тражи залуталог хоста.

Da bre, ovo opasno ide na kurac. Najjače što ona tunjava likuša što propituje one kurčeve robote dok psuje imaš osećaj da u sebi strahuje šta će ćale i keva da joj kažu kući koliko to veštački deluje. Inače sve ostalo je na mestu, izuzetno zanimljiva serija.

Nova HBO serija, Jude Law glumi papu, izašle 2 epizode, ali nema titlova:

http://www.imdb.com/title/tt3655448/

Quarry jebe snažno, za 7 dana finale serije!

Harley And The Davidsons. Serija o počecima Harlija, i tri njegova osnivača. Mini serija, tri epizode od po nekih sat i po. Sasvim solidno jebe, čelnici Harlija su za seriju rekli da je poprilično verodostojna. 9/10.

quarry prži, jedva čekam finale