Prijava

Brejking Bed kakva je?

Je l gledao ko Sons of anarchy?

gledao je roki bilbao

Barone serija objašnjava preljuto, obavezno gledaj. Kad sam odgledao poslednju epizodu bio sam u fazonu "i šta sad da radim koji kurac".

ovo što reče šomi, ako ti serija ostavi takav utisak, znaš da je preljuto tako reci dobra, mada s druge strane nisam mogao da gledam SoA, smorio se hah

Gledao sam Marka Pola za vikend 20 epizoda i imam potrebu da vežbam kung fu i da se tetoviram a sina da nazovem Kublaj. Mislim da sam na skali od 0 do Roki cigan nekih 23,7

E, nego, kakva je ova naša nova serija "Ubice mog oca"? Znam da se za sledeću godinu snima još jedna kriminalistična, samo smeštena u prvu polovinu prošlog veka, da l0 između dva rata ili čak i pre Velikog rata.

Video sam da Vuk Kostić glumi i tu odmah ide jedno veliko jebiga.

Prejadan glumac mada ni ovi ostali od tih mladjih nisu nista bolji

Marko Polo kida, najgori segment serije mi je glavni glumac, ostalo sve na mestu.

http://www.eggplante.com/wp-content/uploads/2016/01/MP-Footage-2.jpg

Da da debilko je Polo i sve oko plave princeze je sranje.

napokon tandi dobija ulogu u westworld, ko je gledao rokenrolu seca se kakva je to zena

Smor su episode Atlante bez Pejpr Boja i Darijusa. Ona epizoda kad Pejpr Boj gostuje kod onog eldepeovca u emisiji je suvo blago i ona u klubu epizoda jebe. Odavno nisam gledao komediju da mi se dopada, ocekujem da ce biti jos bolji.

Black Mirror jedna od najboljih serija ikada moram reći.
hit that mf like button if ya agree

Nije loš sajt za gledanje serija i filmova online mož i titl sa kompa staviti
http://www.filmeserialeonline.org/

Quarry završio, odlična serija, nadajmo se drugoj sezoni.

Ima li ko torent za obe sezone Gomore za koji odgovaraju naši titlovi?

ja se secam da sam se jebao prvu sezonu i pola druge sa engleskim titlovima nijedan nije odgovarao i tek onda se setio da probam nase titlove sa titlovi.com (posto ih nije nalazio bs player) i perfektno su odgovarali, tako da mislim da su male sanse da omasis ako izaberes najpopularniji torent, mene mrzi sad da trazim koji sam skidao jbg

Skino sam pajrat beja najnadrkaniji snimak sa najviše sidera ali ni jedan prevod sa titlova nije odgovarao jbg, moraću i ja da se jebem sa engleskim titlom.