Prijava

Твин пикс нови је наставак, није римејк, имате прву епизоду на пајрат беју. Процурила је и друга али је скинута са торентинга, вероватно ће ускоро на пајрат беју да се појави. Нисам хтео у цугу да гледам обе.
Е сад ако нисте гледали прве две сезоне по мом мишљењу може да се гледа само што ће вам бити за нијансу уврнутије. Доста тога је и у првим остало недоречено.
Ко баш хоће на брзину мало да се упозна са радњом ноже да одгледа филм.

Ja, ako sam dobro video juče, nisu procurile dve epozode, nego četiri.

EDIT: Isto se desilo pre dve-tri sezone sa GoT. Procurile četiri epizode kljakavog kvaliteta, ljudi pogledali, taman su imali mesec dana da se svi ispretplaćuju na HBO, da sve pogledaju u HD i da spremni dočekaju preostale epizode. Ovaj put je nešto bolji kvalitet ovih što su se pojavile, ali po skrinšotovima mi se čini da je malo mutnjikavo, ali ne da išta smeta.

Dakle, "procurile".

Мислим да су то две подељене на пола. Негде су спојене а негде не, вероватно је нешто за тв а нешто за нетфликс и та говна.

Jebem li ga kako su ih delili, ali na torentima četiri epizode, sat vremena svaka.

На имдбу стоји да су то уствари 4 тако да си ипак у праву и пише исти датум. Излазиће од сад по једна на седам дана тако пише.

Ako je isti datum, onda je to "regularno" izašlo da gledamo odmah :)

Скувај једну црну кафу као ноћ без месечине што бИХ рекао агент Купер и навали. :)

Kako bih prco kim iz sola jbt, a procitao sam negde da ima fazon 42god jbt

Daj sliku mali

Dobra je Kim, ima to neko damsko ponasanje.

Pa bolje sliku da si okacio nego sto seres

Cek da nadjem neku finu, ona je jedna od onih sto su bolje ma videu i kao odredjeni lik xd

Ovde je dobra, msm nije neki ideal al prco mi je ima nesto, jos za te godine ehaaa

https://youtu.be/kDDKJNbp0H0

Ko bi reko da ima 42 godine, izgleda ko da ima 39

zapravo ima 45, nije malo zaista

Lepo izgleda za zenu od 45god inace ako je posmatras bez toga sa godinama na umu bukvalno je onako

Fargo je i dalje sumanuto odličan