Prijava

KIM SE PRCA SA TRAVOLTOM

4 sezona Reja on the way џДД

Svi vole rejmonda? xD

Ima to i vise brt

Njega svi vole, a brata mu svi jebu, a on voli majku a oca ne, i njega majka puno voli. Hahaha jesu ludi ameri dovitljivi su xD

Sta kazu brate, jel poslednja?

nisam citao, cekam da zavrsim cetvrtu pa cu da pogledam, nisam mogao da izdrzim a nista drugo nisma uzeo da gledam, zato sam se zaleteo..nadam se da ce biti jos, bar jos 1

alo decxko za dionizija da ne skecuje oko serije da ne krcaju koljena

Aj procitaj ja ne znam gde se cita to

UNTIL WE MEET AGAIN (RAY DONOVAN SEASON 5)

Ray Donovan: Don't miss the return of Ray Donovan Sunday, August 6th at 9PM ET/PT.

Sto bi reko Purasevic - Da poigramo

Nisam gledao Reja Donovana, pretpostavljam da treba cim svrsavate toliko, koja je tematika? (zvucim kao Reme)

pa neka krimi drama da kazem, ima malo elemenata sopranovih, boardwalka itd taj neki fazon, ako si to gledao i gotivio - gotivices i ovo sig sig

Bice i peta znaci. A ne kazu da je peta zadnja a?

Treba dionisijo jbg nemoj deseti put da pricamo o tome

ne kazu nista al meni dovoljno i ovo, jos pola cetvrte i peta posle , vrh ja zadovoljan, pitanje je koliko ce imati ideja posle pete sezone bolje da prekinu dok je dobra nego da je razvlace bzv

Da, bas bi bilo lose da rokaju na silu posle pa da moramo da gledamo a sranje je

Dionysio, gledaj Donovana, kad ti autoriteti poput Pseta i mene preporučuju. Jbg, naša riječ se ne dovodi u pitanje.

American Gods 5. epizoda preljepa

Serija

Sabtajtl

predobra je, samo nadam se da nece pojebati sa mlaim brojem epizoda po serijalu