Prijava

Ok al tamo na leto, ne mogu sad a i da isturiraju sezonu do kraja da ne gledam kao debil jednu ep nedeljno

Ne kazem da ste vi debili nego da me to nervira jako

BOGOVI SU LUDILO JEBEM TI BOGOVE

ko ti je najbolji lik dosad

Ma svi su do jaja, sad mr world pojeba bas dobro, al ipak ian mcshane u svakom filmu, seriji pojebe najjace
Al svi bogovi su odradjeni sjajno

meni czernobog i zena od shadow moona

desi papi desi papi, sta desam majku ti jebem u picku JA SHADOW MOON

Gotivim ja tu glumicu al nije nesto posebno do sad isto ko shadow crnja dok bogovi jebu i glumom

slazem se u potpunosti, i mr world je pokidao realno, isto najjace scena kad mu anansi skida lisice..kako ti se cini onih par scena seksa

ĆUTI JEBOTEBOG ĆUTI BRE NEMOJ

Dobar kurac onaj nema sta al nema sanse da je pravi

Dobri ti zubi, Makarone

dobri bogovi zajebalo vek.ja tek u zadnjoj epizodi provalio da je ono dzilijen anderson.dobro je odradila ulogu.sve cestitke

ima li neko proveren link za novi house of cards???

American gods odavno nije bilo nesto jace. Ne zezaj da je izasao house of cards?

tooo armine, zahvaljujem.
izašao juče, valjda cela sezona odjednom, kao binge watching što oni zovu. valjda može za džaba da se registruje na netfliksu mesec dana, nisam probavao, kontam da ima neka fora na kraju s placanjem ili nekim sranjem

Ne znam ali mislim da na Netflixu ne možeš da gledaš hoc zato što su prava za emitovanje na ovim prostorima prodali nekoj televiziji.

na sajtu nudi mesec dana besplatno uz registraciju, ne znam jel to povezano sa geo. lokacijom