Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/46311-niski-momci-visoke-devojke?strana=33#post_3773429

gotivim dosta niskih likova i mnogi su mi bili idoli kad sam klinac bio,al niko od tih niskih likova sto gotivim ne kiseli se

hahahah
dobar si,andre
koji ce mi kurac to

Sasvim solidna krampaca

Jebe onaj ko ima gdje, šta sam puta kao mlađi izvisio za pičku jer nisam imao adekvatnu lokaciju za seks.
Ne računam tu one seoske drndaljke što se jebu naslonjene na crkveni zid, računam one fine djevojke što ih zavodiš u više navrata.

jedan ortak ima bas veliku kurcinu oko 25 cm al ne zna da se ponasa u drustvu zene , dok nije nasao jednu odlicnu ribu on je skoro nije ni imao, a onda je nju raznosio i riba za kojom su svi trcali pocela je da trci za njim...mogao bi jebati mnogo vise da je pametan i da se za njegov kurac za po jebanju a ne po tome sto ga je vadio na zurkama pred 100 ljudi, ovako misle da je budala, a onako bi bio dzek. a i ne zna lik taj kurac da nosi kako treba, umesto da kara po kraju zene, on prica kako ima velik kurac itd.
prednost velikog kurca je sto te boli uvo ako te riba ostavi znas da nece naci jaci kurac, a kad je nekome mali tripuje se da ce naredni jebac jedva da ga stavi u tu pickicu nerasirenu, da ce on da je raznese

Netilmo priča
Sinoć sam jebao neku razvedenu po prvi put. Znamo se dugo i razvlačimo kao nešto al nisam imao u planu. Odmarala mi mozak tako. Ko Ps štn je imao onu da kenja u stanu kod nje. I kao ajd sinoć. Ona insistira. Egomanijak je i kao prepička pa je jebe što je ne napadam i ne ganjam ko normalni likovi. U neko vreme joj piše neki dečko koji joj se sviđa. Stvarno joj se sviđa. I ona ga jebe preko poruka. Vozi ga do neba i nazada. Daje mi da čitam. Ja joj kažem da mene ovako kreneš upalio bi ti kola. Kaže pa tebe ne mogu, nisi zaljubljen u mene a i ne sviđaš mi se na taj način. Pa reko ok a što jebeš čoveka kad je fin prema tebi? Kaže rekao mi je da me voli posle 5 dana a tebi sam skidala pantalone pijanom da spavaš okrenuo si se na drugu stranu.
U podsvesti svake žene je ovo i očajno je. Kad oseti da si njen i da ti treba popušio si kurac iako imaš 205 ne jebeš

Bez obzira brt, i dalje imaš 169cm i 75 kila pozz

realno 90posto zena pokusava da vodi rec u vezi, muskarcine rade u njima, a za sve to prave ogroman teren, a to da je decko njen potrcko ili da ga vodi na povodac je samo jedan od koraka, pa pokusavaju da sceniraju situacije i nabijaju krivicu itd itd pa da uhvate klatno, znam za par slucaja kad ribe krene preko vrata a momak za njom pa je vija moli place, itd itd, pa ga onda drzi na to 7 dana, kao on nju slusa, a i za slucaj kada riba odlazi prek ovrata a on ne za njom, sutradan ni reci o tom dogadjaju

Smršao sam malo, radim ko sivonja al sam porastao na 178 gotovo 179 kad naspavam se
U podsvesti svake žene je da vlada. Jebaće te koliko joj dozvoliš. Jako prosto je

ako vidim da je pametnija onda cu da je slusam a ako procenim da je curka onda moze da vlada jedino mojom karom.krene nesto da zvoca samo je uhvatim za kosu bacim na pod i izbusim analno a kad bi krenula preko praga vezao bi je lancem za radijator u kuhinji

25 cm je ipak previše... treba to. da se skrati

Svi na kraju umru.

Kraj !

Boh, pa uvek si ujutru viši nego uveče brt. Tipa, centimetar, dva. Lolek.
A ovo je tačno, što više juriš za ribom, to će te više jebati. Kad te boli kurac, najviše se lepe.

Znam brt. Rastegnu se pršljenovi. Lekarski mi za fudbal varirao 2 cm u 5 godina zadnjih
Kako kad
180 mršavih sam imao jednom

Pa ako je 180cm, onda si varirao 20cm, ko kvasac si jbt.

hahahh jebeni midžeti, mere svoju visinu ujutru jer su tad 2cm viši

Lol, ja se merio poslednji put pre topa sedam, osam godina.