Prijava

Jednostavno pitanje, da vidim ko kakve kombinacije koristi u trovanju sa divnim nam alkoholom.
Otvorih temu baš neka priča na četu bila pa da vidim.

Evo ja inače pijem vops uvijek i od njega se baš onako teško napijem, mogu se napiti jedino ako u pola sata popijem 6-7 0,5l flaša piva, ako se to razvuče nema niš od toga.
Inače najviše sam se napio prije tri-četiri sedmice kada sam popio 0,7l flašu džina, otrovao se ko stršljen, nisam znao gdje tjeram. Imao sam neku rupu u sjećanju od 2-3 sata, totalno nepotrebno.

A kad baš oću da se utučem, onda dva piva i presječem sa štokom, pa onda još 2-3 takve ture i mogu da se pozdravim sa zdravim razumom. lol

Sad da čuem vas.

vino. dosta mi je jedan litar i ne znam za sebe. samo jednom sam ga se napio i nikada više, NIKADA!

Sa vinima je zajebano, najveći problem je što ima raznih vina, pa možeš da naletiš na neki prašak koji će da te otruje kao nikog. Naravno uz vino obavezno mora nešto da se pomezeti.

ma kakva meza, mi to veče samo pili. pio sam svašta, rakija, pivo , tekila i vino, ali sam 100% siguran da me je vino sjebalo jer prije kada ga nisam pio nisam imao ni problema.

Само ракија има погубно дејство на мене, остало могу да поднесем лако.

A zašto ti je bitno da se napiješ brzo i mnogo i da ostaneš odvaljen? Meni je gotivnije kad pijem, da pijem sporo i da budem pripita. ali, dobro dešavalo se. Mislim da sam najviše utrnula jednom posle dosta piva, kada sam prešla na tekilu...

Е, да. Отково сам се од неке вотке коју је Натнат донела Костићу у Новом Саду на окупљању. :Д

A zašto ti je bitno da se napiješ brzo i mnogo i da ostaneš odvaljen?

Pa nisam baš takav pacijent da tako uvijek pijem. :)
Al ono nekad mi nadođe svega i onda se latim tako nekih pogubnih supstanci po mene i razriješim se.
Inače najviše volim da pijem pivo, sa njim se najbolje kontrolišem, kao što si rekla uvijek sam onako pripit. Žestoka pića treba znati konzumirati, ako si ko neslan ovan i piješ samo što ti naspu onda za tebe nema ničega dobrog za to veče.

:)))
Pa nije to bilo do votke, šta je sa onolikim pivom pre toga u kombinaciji sa Buksninim smešnim cigarama?

Lagano zagrevanje sa pivom a onda polako pređem na tekilu i eksiram na svakih 5min.
Kasnije mi bude super, veseo sam i opušten.

Нисам пушио смешне цигаре, само сам цео дан пио, од подне кад сам изашао из буса до поноћи. :Д

Мене је пре најбрже пуцала текила, док се нисам отровао. Онда сам ишао редом - пелинковац, црно вино, ракија... Док нисам открио чари ШПРИЦЕРА. Сад сам се навик'о само на пиво, ништа друго не могу ни да пијем, а хвата како кад, зависи од сплета околности.

iombinacija rakija-piva... i neo domaće vino tu u kultnoj kafani kod ruže...

Купиново вино је опасна супстанца.

Купиново вино је опасна супстанца.

+1
Слатко, а бије у главу к'о лудо.

Najlkaše se napijem kad pijem praznog stomaka.

Ја од вињака, једном сам се тако напио да сам се разбио, и зубе такође, тако да га не пијем више.

ombinacija rakija-piva

Е ово, подморница.

Bambus. Odem kod kuma na slavu u 5, I do 3-4 sata pijem to. To jebeno obozavam.

Inace, rakija, tekila I dzin.

Od maltera: belo vino, pivo i rakija po itboru, bog da te vidi.

Najlkaše se napijem kad pijem praznog stomaka.

I da dodam da štok ne podnosim. Majkumu ponesete ono lijepo, slatko, a kasnije ne znaš za sebe.