Prijava

Zato Oliver Nevil ili Nojvil + Ulf Kirsten, jebacki tandem bio. Na sredini Emerson i Balak, u odbrani Lucio.

to je ona generacija koja je imala 9 bodova prednsoti tri kola pred kraj u odnosu na Dortmund i izgubila titulu i posle finale LŠ od Reala?
Gotivan je to tim Leverzguzena bio al nisu osvojili ništa, šteta jer su igrali lep fudbal.

U odnosu na Bajern. Izgubili su finale Kupa od Šalkea. Izgubili finale LŠ od Reala.
Klaus Topmeler je mogao da bude heroj. Na kraju je ispao, po meni, najveći trener gubitnik za koga je fudbal čuo.

Dortmund im je sigurno jedne sezone uzeo titulu u poslenjem kolu kad su vezali tri poraza zaredomi izgubili devet bodova al ne mogu da se setim da li je to bilo te sezone kad su izgubili finale LŠ...

Jeste to je ta sezona 2001 - 2002... Samo je razlika bila pet bodova a ne devet. Jbg davno je bilo lolo

Jeste Kamene,2002.
Al mislim da je vise od 5 bodova bilo

Moja greška. 2000.su izgubili Ligu od Bajerna. 2002. su izgubili od Dortmunda i ta godina je "trostruki horor" zbog ovoga što sam gore napisao. U zadnja tri kola su imali 5 bodova prednosti i izubili prvenstvo.

e da,onda jeste 5

Mito proverio na sajtu Bundeslige stoji 5 bodova. Kakva je to sezona bila ludačka.

Meni je bilo žao Bajera tada. Baš su imali generaciju.
Ali Dortmund je u to vrijeme isto bio mnooogo jak. Sad sam provjerio, morao sam, nemam baš toliko dobro pamćenje, baš te godine su igrali finale Kupa UEFA, protiv Fejnorda koji je vodio veliki Pjer Van. Kako je to bila dobra utakmica, uf, možda i najzanimljivije finale koje sam gledao.

Bio sam mnogo mali te godine,ali sam pre par godina gledao najbolje utakmice i golove,pa ovo danas je nista za tu sezonu :D

Kad je Koler zunuo onu golčinu Fejnordu iz pizde materine. Izgubila Borusija beše 4-3 ili 4-2 Fejnord je bio domaćin finala čini mi se.

3-2 bilo,to sam gledao na kaseti :D

Ta generacija Leverkuzena (Neverkuzen) je do lige šampiona došla kroz kvalifikacije, preko Zvezde, sarani Ulf Kirsten, kakav igrač bogtejebo! Posle je pola tog tima napravilo karijere u pičku materinu, šteta što tad nisu uzeli ništa, u svakom slučaju generacija za pamćenje, na Winning elevenu ili Iss 2 bili golo govno naravno....