Prijava

Почео сам да пуштам браду због жалости. Не планирам да је обријем пре Ђурђевдана.

kladim se da pajo dacak uopste i nema facial hair

Бријем се 2 пута мјесечно.

Nosio sam bradu dugo, medjutim zadnjih par mjeseci nemam, samo odrzavam trimerom na tipa milimetar ili pola milimetra sta znam. Svakako nikad nisam imao zivaca da se redovno brijem, a brzo mi raste brada tipa kad se ujutru obrijem, uvece se vec vidi malo, tako da mi je trimer uvijek bio spas

е хвала братски тема су коментари на овом клипу
https://www.youtube.com/watch?v=0n6CQvfEd9k
прво да разјасним да ми расте брада и не немам тај комплекс али пођимо редом прва ствар каже лик у коментару ако ти отац нема браду имаш двије маме па који курац рођо да ли су западњаци толико застранили да мисле како је неко више мушкарац ако има браду сад ће неко рећи како су прије људи носили браду да би се разликовали од жена (тај сам аргумент видио бруку пута) не куме носили су браду јер су им једине опције за бријање били камен и копље мислим знам да су праљуди били дауни али да нису могли да разликују једну рупу од двије рупе у то чисто сумњам читава премиса око тога да је брада=мушкост ми једноставно не пије воду иначе ја све ово причам необријан али ово усиљено воршиповање длака на образима од стране сојбоја је прегеј и када будуће генерације буду ово читале нека знају да ја у томе нисам учествовао шта ће следеће да буде у тренду пирсинг на главићу и длакава боља шта ви мислите о свему овоме

zvucace filozofski ali u danasnjem svijetu se sve vise gubi pojam pravog muskarca pa neki pokusavaju to da kompenzuju bradama, odjecom, agresijom itd. jer ne shvataju da je biti muskarac majndset i stav, a ne stil fizickog izgleda

U proseku se brijem svaki 3. dan nikad nisam puštao bradu, i ne verujem da ikad i oću (pod ikad mislim na period u narednih 10ak godina, a za kasnije ne znam ni da li ću biti živ a kamoli nešto drugo)

imam 38 godina i bradu

мало личиш на андреја фајгеља онако

Možda smo rod neki.

Па не знам он је по француској обитавао па провери тамо ако баш те боцка то

Ja u tu zemlju ponovo idem jedino tenkom.
Ali proveriću, bocka me baš.

Sto si namrsten Cevu sta te muci

па мучи га јели род са фајгељом ето!

Ne znam kako tačno dati drugom muškarcu kompliment, ali dobro ti stoji brada #nohomo

Imam bradu kao dve che vuove i tukao bi svakoga ko pominje bradu u bilo kom kontekstu.

Che-vu, selfi koji niko nije tražio, ali su svi dobili