Prijava

Skočimiš
1991. je posljednja normalna generacija, sve poslije je budibogsnama

ТАКОЕ!

U nekoj staroegipatskoj grobnici je nadjena tabla na kojoj je otprilike pisalo: "Danasnja deca su se iskvarila, nece da uce i ne slusaju svoje roditelje..."

Ovo danas ne valja, i ja imam cerku 13 god. i sina od 11, ali mislim da je razlog pokretenjivanju dece skola sa onim svojim mekomudnim kampanjama o nasilju.
Odem je u skolu da odnesm neke pare za nesto , i stojim u hodniku i tu skolska policajka, nije losa hehe... Kad ti jedan mali smrdica se zaleti i jednom debelom grune cusku koliko je ziv. Debeli se normalno okrene, i krene da ga nahvata, obori na zemlju i isprdi mu se na facu, (secanja naviru na Miku traktora i Neleta kozicu), a mali bezi i sakriva se iza skolske policajke, koja grdi debelog. SKK? Prozvodimo male Cede Jovanovice i Nenade Canke koji ce se kriti iza telohranitelja?
Inace sto se tice respekta prema starijima, to ti je danas ko u boksu, gleda se samo kilaza. Ako ima 14 godina i 100 kila, tretiraj ga kao coveka od 100 kila, a ne kao klinca od 14 godina. Ja nisam nikog jebevao kad sam bio mladji, a tek danas...:)
Ne diraj me, ne diram te, a za loptu mozes da posaljes mamu...

Nije da se gleda kilaza,vec 'snaga'
u fazonu 'ko je jaci moras da ga slusas ili dobijes batine'
Juce sam svratio do osnovne u koju sam isao,jedan klinac(daj Boze 3. razred) udara samar decku koji nece da ide da mu kupi sok
ŠKK

1991. je posljednja normalna generacija, sve poslije je budibogsnama

Ne postoji normalna generacija, postoje normalni pojedinci u njoj.