Prijava

Evo jedna koju ja često primenjujem:
Daj pičke fyxo ja sam omnipotentni kajzen odabraću ti defku! Kako koji kajzen? pa onaj sa vukajlije. Kako to misliš šta je vukajlija?

sad sam poslao jednoj kokari: "Đe si šta ima, kako služi fijat"
Čekam da se javi

jebo joj ja mater

Sad mi javlja da je spavala sinoc, fiijat ko čelica

Mrljo ponovo objašnjava. Ovo moram da probam neki put.

Bazzi, dobra je koka, da je vidiš samo, kosce rađa

Ovaj metaliki pise da je mali andjeo good luck majstore

Ja vjerujem da se i ona prekrstila kad je vidila

дођи анђео, мали анђео

vidim da niko ovde nije primenjivao moju tehniku koju sam pisao ovde bezbroj puta, jer da jeste neko primenio sad bi vec imao bezbroj riba koje lude za njim

znaci: kad setas sa devojkom ulicom nekom prometnom, i onako sad pricate kao i gledate se u oci i to, ti samo onako nonsalantno podigni ruku desnu sa onako ispruzenim kaziprstom kao da se javljas nekome u kolima i tako svakih desetak auta kad prodju ti tako podignes ruku da se kao javis nekome u kolima da bi ona pomislila kako poznajes mnogo ljudi u gradu

pez tip s kojim se ne gotivim jer je nubara i druka bratu panduru sve sto se desi u kraju (pa je pandur poceo da startuje po kraju ljude pred kevama.i babama) i nikad mu se ne javljam nesto srdacno al kad me vidi da prodjem u pheatonu javlja se presrdacno kad je sa nekom ribom ili ortakom neostavarenim.krimosom

posebna vrsta picaka se lozi na ta kocenja

verovatno gresi jer se presrdacno javlja, treba onako skroz nonsalantno nju da gleda u oci i da prica nesto, a ruku samo podigne onako neobavezno skroz kao e desi....

Da kao da ga boli kurac ovako ispada dupeuvlakac pa ribu ne lozi to sto je na poziciji ispod vozacha dobrih kola. 100% gresi

Intezitet javljanja je direktno povezan sa modelom automobila. Ja kad prođem majbahom, taj panćerin mi se baca na haubu i kao dlanivima svira neku romsku pesmu.

on cak i peva, odlicno Tilmo,sećam se kad si isprskao posteljinu one ribe posle tri dana nedrkanja kao da je juce bilo, od tad ne drkam

Ja kad prolazim kolima svi mi se zivi javljaju zato me smara da sviram ili dizem ruku pa samo onako blago spustam glavu nesto kao znak odobravanja. A kad me picka pored mene pita koji su svi ovi ljudi samo joj kazem ma neki su drugari a neki nemam pojma

Hahahahah kakav mi je to genijalan potez bio lolo

Imas li link gde sam to pisao mozda, da se prisetim?